Графік захистів магістерських дисертацій

student bookРобота екзаменаційної комісії щодо атестації здобувачів вищої освіти
(спеціальність – 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, освітній ступінь: магістр, наукова програма підготовки, випуск 2020р.)

кафедри приладів і систем неруйнівного контролю запланована на:

18 травня 2020 року о 14:30

Захист проводитиметься на платформі відео-конференцій ZOOM. Взяти участь в онлайн конференції із захисту кваліфікаційних робіт запрошуються всі бажаючі.

Інформація про здобувачів, допущених до захисту
Прізвище, ім’я, по батькові: Повшенко Олександр Анатолійович
Тема кваліфікаційної роботи: «Вдосконалення ультразвукового тракту»
Науковий керівник: завідувач кафедри ПСНК, д.п.н., професор Протасов А.Г.
Рецензент: д.т.н., доцент, зав. каф. Інформаційно-вимірювальних технологій  В. С. Єременко

З текстом роботи Ви можете ознайомитися за посиланням: https://psnk.kpi.ua/docs/anotations/master/PovshenkoO_ua.pdf

Склад екзаменаційної комісії із захисту  кваліфікаційних робіт
Голова комісії: Куц Юрій Васильович, д.т.н., проф., професор кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.
Члени комісії: Протасов Анатолій Георгійович, завідувач кафедри приладів і систем неруйнівного контролю; Баженов Віктор Григорович, к.т.н., доц., доцент кафедри приладів і систем неруйнівного контролю; Галаган Роман Михайлович, к.т.н., доцент кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.
Секретар комісії: Лашко Олена Вікторівна, асистент кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.

З питань участі у відео-конференції звертатися за телефоном: +38(093)080-21-42 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Під час захистів буде проводитися відео та аудіо запис.