У період з 2 вересня по 27 жовтня 2019 р. у студентів 6 курсу (магістри професійного напрямку підготовки) була проведена переддипломна практика згідно попереднього розподілу. Згідно умов проведення практики, цього року приймаючими студентів були київські підприємства, а саме: ДП "Антонов", ПАТ "Завод "Маяк", ВАТ "Меридіан", ДВРЗ.

30 жовтня 2019 року відбувся захист звітів з переддипломної практики, які містили цікаві матеріали, що були зібрані студентами для своїх майбутніх дисертайцій. Крім того, магістранти 2-го року навчання отримали навички роботи в команді на підприємствах, виконання індивідуальних завдань, та на практиці закріпили пройдений матеріал з профільних дисциплін.

В період практики студенти мали змогу отримати навички ведення роботи на підприємстві, проведення дослідження й експериментів, отримати практичний досвід проведення контролю доступними на підприємствах засобами при приладами. Враховуючи, що за графіком виконання магістерської дисертації цей період має бути присвячений також пошуку та підбору матеріалів за тематикою дисертацій, магістранти окрім професійних навичок виконали ще й розділ з завдання на свої дисертації. Загалом, практика дозволила молодим фахівцям з глибокими теоретичними знаннями познайомитися з практичним використанням готових інженерно-технічних рішень, виявити їх недоліки та можливості до вдосконалення.

pract19 1

pract19 2

pract19 3

У період з 3 вересня по 26 жовтня 2018р. у студентів 6 курсу (магістри професійного напрямку підготовки) була проведена переддипломна практика згідно попереднього розподілу. Згідно умов проведення практики, цього року приймаючими студентів були київські підприємства, а саме: ТОВ НВФ "Діагностичні прилади", ІЕЗ ім. Є.О. Патона, ДП-Тест, ВАТ "Меридіан", ДВРЗ, ТОВ «УНІС».

На захисті звітів з переддипломної практики, який відбувся 31 жовтня 2018 року, студенти поділилися враженнями та отриманим досвідом співпраці та роботи на сучасних українських підприємствах-лідерах в галузі неруйнівного контролю. Магістранти 6 курсу мали змогу закріпити теоретичні знання з основних профільних дисциплін (курсів), пройдених за роки навчання, отримати практичні навички самостійної роботи, виконання індивідуального завдання, провести підбір матеріалів для виконання  кваліфікаційної роботи магістра - магістерської дисертації.

practice18 5

practice18 6

practice18 7

practice18 8

У період з 5 лютого по 11 березня 2018 р. у студентів 4 курсу була проведена переддипломна практика згідно попереднього розподілу, а у магістрантів 6 у цей же період - науково-дослідницька практика. Згідно умов проведення практики, цього року приймаючими студентів були київські підприємства, а саме: ТОВ НВФ "Діагностичні прилади", ІЕЗ ім. Є.О. Патона, ТОВ НВФ "Ультракон-сервіс", ДП-Тест, ВАТ "Меридіан", ТОВ НВФ "Ультракон".

511 1

511 2

511 3

511 6

Робоча програма складена на основі програми, затвердженої деканом факультета «26»  травня  2016 р.

Вступ: Одним з елементів навчального процесу підготовки магістрів в області приладів та систем неруйнівного контролю  є науково-дослідна практика, яка сприяє закріпленню й поглибленню теоретичних знань студентів, отриманих при навчанні, умінню ставити завдання, аналізувати отримані результати й робити висновки, прид-банню й розвитку навичок самостійної науково-дослідної роботи. Науково-дослідна практика має велике значення для виконання магістерської дисертації й продовження наукової діяльності як аспіранта.

applicationШановні студенти 4 та 6 курсів

5 лютого об 11:00 в ауд. 510-20

відбудеться розподіл на практику
та видача всіх необхідних документів та вказівок для успішного її проходження та захисту

Присутність кожного обов'язкова!

Згідно графіку навчального процесу на 2017/18 навч.рік практика триватиме з 5 лютого по 11 березня.
По завершенню студенти подають звіт та отримують залік.

Сторінка 1 із 2

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017