endtcm21

2га конференція "Європейські дні неруйнівного контролю та моніторинку стану 2021", що запланована на 4-8 жовтня 2021 р. у м. Прага, складатиметься з декількох заходів:

 • 11-го семінару сучасний НК,
 • Міжнародної конференції НК та моніторингу стану з метою безпеки,
 • 51-ї щорічної конференції "Дефектоскопія - 2021",
 • виставки приладів НК "NDT&CM Expo".

У ці дні ви можете відвідати усі чотири заходи в центрі Cubex Прага. Це буде виняткова можливість познайомитися з людьми, зацікавленими у дослідженнях та розробках, а також практиці, стандартизації та застосуванні всіх методів НК у сферах сучасної промисловості.

Ці «Дні» стануть однією з найважливіших європейських подій у галузі НК технологій, моніторингу стану об'єктів та суміжних галузей у 2021 році. Сподіваємось, що "Європейські дні НК та моніторингу стану 2021" стануть не лише зручним періодом обміну результатами досліджень, а й приводом для посилення існуючих контактів та встановлення нових для всіх учасників. Також організаторами будуть організовані семінари, майстер-класи, екскурсії та інші соціальні заходи для учасників.

Деталі: https://psnk.kpi.ua/index.php/en/conferences/616-european-ndt-condition-monitoring-days-october-2021-czech-republic

innovations21Науково-технічна спілка машинобудування Республіки Болгарія запрошують взяти участь у VII Міжнародному науковому конгресі "Інновації 2021", який відбудеться з 21 по 24 червня 2021 року в місті Варна, Болгарія.

Запрошуються науковці та фахівці з університетів і дослідницьких інститутів для участі у пленарних, секційних і стендових сесіях Конгресу з представленням результатів своїх наукових та практичних досліджень по конкретним технічним рішенням, що стосуються індустріального виробництва та інноваційного розвитку. Запрошуються також виробничі і комерційні фірми, що пропонують на ринку машини, матеріали, технології та послуги.

Тематичні напрямки

 1. Торетичні проблеми інновацій
 2. Інноваційна політика і інноваційний менеджмент
 3. Інноваційні рішення

NDTdays17Міжнародна конференція "Дні НДТ 2021" відбудеться з 14 по 18 червня 2021 року в Созополі в готелі Червоного Хреста.

Конференція спрямована на огляд засобів неруйнівного контролю та оцінки матеріалів та конструкцій у всіх сферах технічної діяльності. Це можливість зустріти людей, зацікавлених у дослідженнях, розробках, а також практиці, стандартизації та застосуванні методів NDT / NDE. Всіх зацікавлених осіб запрошуємо взяти участь у конференції та виступити з доповідями як в усній формі, так і стендовій. Виробникам та постачальникам приладів НДТ, програмного забезпечення, літератури та постачальникам послуг пропонується представити свою продукцію та інновації.

wcndt2020 2Шановні друзі та колеги,

        запрошуємо вас взяти участь у 20-й Всесвітній конференції з неруйнівного контролю (WCNDT 2020), яку проводить Корейське товариство з неруйнівного контролю (KSNT), яка відбудеться в червні 2020 року в Сеулі, Південна Корея, спільно з ICNDT.
        Оргкомітет планує динамічну технічну програму, яка буде дуже інформативною для кожного учасника. Конференція стане місцем для обміну та інтеграції професійних колег з усього світу, які цікавляться цією сферою.
        Сеул - столиця Південної Кореї, а також символічна ікона нації, що дає можливість відвідувачам відчути змішану атмосферу давньоазіатської культури та життя міста світового класу.

Увага: дати змінено через пандемію Covid-19!

Оргкомітет 20th WCNDT 2020

pbfШановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХIV Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 18-19 травня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
4. Прилади систем автоматизації.
5. Метрологія, інформаційні вимірювальні технології  та екологічна безпека.
6. Комп’ютерно-інтегровані медичні системи та технології біомедичних досліджень.
7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
8. Автоматизація експериментальних досліджень.

pbfПропонуємо взяти участь у ХVІІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2021”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 18 по 19 травня 2021 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19, конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.

Секції конференції:

 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
 3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
 4. Прилади систем автоматизації
 5. Аналітичне та екологічне приладобудування
 6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
 7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
 8. Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоресурсів
 9. Метрологічні аспекти вимірювання маси
 10. Автоматизація експериментальних досліджень
 11. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології

pbfЗапрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та науковців взяти участь у роботі ХVІ Науково-практичної конференції «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні», яка відбудеться  08-09 грудня 2020 року.

Тематика конференції

 • Економіка та ефективність комп’ютерно-інтегрованих навігаційних систем і приладів
 • Економіка виробництва і використання оптичних та оптико-електронних приладів і систем
 • Ефективність автоматизованих виробничих систем та технологій приладобудування
 • Ефективність інформаційних технологій при проектуванні систем вимірювання механічних величин
 • Техніко-економічні характеристики мікро- і нанопристроїв
 • Економічні аспекти аналітичного та екологічного приладобудування
 • Новітні технології у проектуванні роботизованих систем в неруйнівному контролі, технічній та медичній діагностиці
 • Економічна ефективність використання систем біомедичного приладобудування та технологій
 • Міжнародне науково-технічне співробітництво в приладобудуванні в умовах Індустрії 4.0
 • Ефективні інженерні рішення у інформаційно-вимірювальних технологіях
 • Автоматизація експериментальних досліджень.

conferenceЗапрошуємо взяти участь у VII Міжнародній конференції «Information Technology and Interactions» (IT&I-2020). Конференція буде проходити у вигляді відеоконференції на платформі Zoom у період з 2 - 3 грудня 2020 року

IT&I виступає провідним міжнародни форумом, який збирає дослідників та практиків з різних областей з метою вивчення основних моделей, взаємодії, а також практичного впливу інформаційних технологій у сучасному світі. До участі запрошуються лектори, науковці, дослідники, аспіранти та студенти.
Мета заходу: презентація та обговорення останніх наукових результатів у галузі інформаційних технологій, формулювання дослідницьких проблем та розробка методологій, прийомів та засобів цифрових перетворень суспільства.

womenInTechЗапрошуємо студенток кафедри ПСНК скористатися можливістю отримати гранти на участь в польському саміті «Perspektywy Women in Tech Summit 2020».

На саміті можна буде послухати цікаві доповіді про сучасні можливості жінок у закордонних ІТ компаніях, взяти участь у вокршопах та семінарах від провідних ІТ компаній, отримати консультацію від менторів та HR щодо стажування, курсів, працевлаштування тощо.

Саміт буде проводитись віртуально 8-9 грудня 2020.
Сайт заходу: https://womenintechsummit.pl/

Подати заявку на участь у Саміт можна на вкладці Tickets, де треба обрати опцію Grants to students та перейти до заповнення анкети через кнопку Apply. (https://womenintechsummit.pl/#tickets)

 

7december17Запрошуємо взяти участь у роботі ІІI Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми автоматики та приладобудування», яка відбудеться 3-4 грудня 2020 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2).

KIShIЗапрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Штучний інтелект та інтелектуальні системи» (AIIS’2020), що відбудеться 27 листопада 2020 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З метою виконання протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 на території України, учасникам та слухачам пропонується участь у онлайн-форматі. Онлайн-доповіді із презентаціями будуть заслухані учасниками згідно з програмою конференції (за допомогою програмного забезпечення Zoom).

26november20 1Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасний стан та проблеми двигунобудування», що відбудеться 26-27 листопада 2020 року в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова

Напрямки роботи

 • Загальні питання двигунобудування
 • Робочі процеси в двигунах внутрішнього згоряння та установках
 • Робочі процеси в газотурбінних двигунах та установках
 • Конструкція та міцність газотурбінних двигунів та двигунів внутрішнього згоряння
 • Інновації в системі підготовки інженерно-технологічних фахівців

bntu2Приглашаем принять участие в 13–й Международной научно-технической конференции «Приборостроение - 2020», которая состоится 18 – 20 ноября 2020 г. в г. Минск, Республика Беларусь, в Белорусском национальном техническом университете.

Тематика конференции

 • Измерительные системы и приборы, технические средства безопасности
 • Методы исследований и метрологическое обеспечение измерений
 • Физические, физико-математические, материаловедческие и технологические основы приборостроения
 • Оптико-электронные системы, лазерная техника и технологии

Сторінка 1 із 6

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017