applicationРеєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови здійснюватиметься з 17 серпня до 25 серпня до 12.00 для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. Іспит відбудеться 19 вересня.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу до магістратури виключно на заочну форму навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб після визначення результатів складання ЄВІ. Для реєстрації вам необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.

Перелік документів, скан-копії яких мають подати вступники:

 • анкета-заява
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікова картка платника податків;
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти;
 • фотокартка для документів.

Звертаємо увагу, що обов’язково потрібно надати всі зазначені сканкопії документів, якісне фото для екзаменаційного листка та обрати мову й місто для складання єдиного вступного іспиту.

Нагадуємо, що участь у спеціально організованій сесії платна та становить 510 гривень (вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти). Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

vstup20 42questionsЗапрошуємо до участі в онлайн-презентації «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році»

Під час презентації будуть розглянуті такі питання:

 • Як підготуватись до вступу?
 • На що звернути увагу?
 • Чи варто їхати до приймальної комісії особисто?

Поставити питання можна до 20:00 22 липня за допомогою форми або під час прямого ефіру. Відповіді буде надавати заступник Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерій Можаровський.

Онлайн-презентація та відповіді на питання чекають на вас у прямому ефірі на YouTube 23 липня о 14:00. Посилання на стрім тут.

consult2Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Пропонуємо взяти участь в опитуванні стосовно рівня дотримання академічної доброчесності в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Опитування проводить Навчально-науковий центр прикладної соціології «Соціоплюс.

Відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді. Заздалегідь дякуємо кожному, хто візьме участь! Ваша відвертість дозволить отримати важливу інформацію для підвищення рівня академічної доброчесності в університеті.

Опитування студентів за посиланням – https://forms.gle/jCANRxG7ieFjpQF6A

Лінк на гугл-форму для викладачів тут –https://forms.gle/oQZdca2AACwyCF6V8

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ ім. Г. І. Денисенка

campusШановні студенти!
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за друге півріччя 2019/2020 навчального року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна з 01.06.2020 по 30.06.2020.

applicationРеєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно! Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ за місцем вашого навчання.

Процедура реєстрації на ЄВІ:

 • для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури - ознайомитись
 • для вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки - ознайомитись
 • для вступників до магістратури, які вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти (якщо можливість зареєструватись за місцем навчання відсутня!) - ознайомитись

Радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):
— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
— облікова картка платника податків;
— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.

docs2У зв'язку з карантинними заходами, що діють в університеті з 12.03 по 24.04, проходження переддипломної практики для студентів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи ПК-61, відбудеться в дистанційному режимі в період з 13.04.2020 р. по 19.05.2020 р.

На період проходження практики за кожним студентом закріплено керівника від кафедри - завантажити список

На початку практии кожен студент повинен узгодити з керівником завдання практики, календарний план, перелік питань до розгляду та зміст звіту.
Щоденник з практики заповнюється студентом в електронному вигляді по мірі виконання завдань - завантажити бланк. По мірі виконання поставлених завдань (але не рідше ніж раз у тиждень), студент надсилає заповнений звіт керівнику для звітності та внесення коригувань якщо треба.

Наприкінці практики студент надсилає/подає узгоджені з керівником повністю оформлений щоденник та звіт з практики Петрику В.Ф.

Актуальна документація:

Щоденник практики - завантажити

Список розподілу студентів для проходження науково-дослідної практики  з 13 квітня по 19 травня 2020 року - завантажити

Вимоги до звіту та приклад титульного аркуша - завантажити

 

 

Сторінка 1 із 10

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017