beahead19 2

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019», який проходитиме 16 травня 2019 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30. 

На Ярмарку будуть представлені понад 50 компаній (Національний банк України, ABBYY, Infopulse, ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», DataGroup, ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Procter & Gamble, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innoware, lifecell, ТОВ «Костал Україна», Альфа-Банк Україна, SMART business, Genesis, SoftServe, БРСМ, Intetics, ТОВ «Вент-Сервіс», GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи», компанія «ВОЛЯ», ДП «НЕК «Укренерго», DEZEGA, АТ КБ «ПриватБанк» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Meeting2019

19 квітня о 17:00
кафедра приладів і систем неруйнівного контролю
щиро запрошує на зустріч випускників!

Чекаємо за адресою: вул. Політехнічна, 37 (навчальний корпус № 20 КПІ ім. Ігоря Сікорського), 5 поверх, аудиторія 513.

Колектив кафедри, який сьогодні складається з поважних та  досвідчених викладачів (С.М. Маєвський, В.Г. Баженов, В.Ф. Петрик, Ю.В. Куц) та їх молодих колег, очолюваний професором Протасовим А.Г., буде радий зустрічі і спілкуванню про життя, професію та інші теми, які ви запропонуєте.

Ми представимо вам свої здобутки, познайомимо з нашими можливостями щодо вищої професійної освіти у галузі неруйнівного контролю та автоматизації.

Пропонуємо вашій увазі приблизну програму зустрічі:

  1. Зустріч гостей, привітання від завідувача та викладачів кафедри. З боку колективу кафедри на захід запрошені поважні викладачі та наставники: Маєвський С.М., Куц Ю.В., Протасов А.Г., Баженов В.Г., Петрик В.Ф., Павленко Ж.О., а також їх молоді колеги.
  2. Представлення здобутків кафедри останніх років. Також ми познайомимо вас з нашими можливостями щодо вищої професійної освіти у галузі неруйнівного контролю та автоматизації.
  3. Представлення та виступи гостей. Обговорення пропозицій та перспектив щодо подальшого розвитку кафедри та професійного зростання випускників у галузі НК та інших споріднених галузях. Обговорення можливостей взаємодії та обміну досвідом між випускниками кафедри.
  4. Підведення підсумків

Відкриті до діалогу і з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

  • (044) 204-95-47
  • (093) 080-21-42
  • (050) 028-72-68

Для участі у заході просимо заповнити коротку форму попередньо реєтрації:
https://forms.gle/hu7yvyB7ep1GeX5s8

conference9 квітня 2019 року об 11:00 в аудиторії 1-207 (корпус 1) на ПБФ відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету.

Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кімн. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше 3 квітня 2019 року.

Запрошуємо студентів, аспірантів та викладачів на презентацію програм академічних обмінів “ERASMUS+ в КПІ ім. Ігоря Сікорського”, що відбудеться 28 березня 2019 року о 16.00 в студентському просторі “Belka” (зала №4 Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського, пр.Перемоги, 37).

Для участі необхідно зареєструватися за допомогою google-форми

Тематика презентації буде стосуватися наступних питань:

  •     Як функціонує програма ERASMUS+ в КПІ ім. Ігоря Сікорського
  •     Як взяти участь у програмі ERASMUS+
  •     Презентація запрошеного іноземного експерта з питань ERASMUS+

Ivitska2019Вітаємо

ІВІЦЬКУ Дар'ю Костянтинівну

із захистом кандидатської дисертації на тему
"Вдосконалення електроємнісного методу контролю для дефектоскопії матеріалів"
під керівництвом Баженова В.Г.

Нехай ця подія стане життєвою сходинкою до вершин професійної майстерності, бажаємо творчого натхнення, звершення усіх задумів і починань! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти впевненим кроком до нових успіхів і позитивних здобутків в науковій діяльності.

Сторінка 1 із 7

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017