applicationРеєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно! Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ за місцем вашого навчання.

Процедура реєстрації на ЄВІ:

  • для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури - ознайомитись
  • для вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки - ознайомитись
  • для вступників до магістратури, які вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти (якщо можливість зареєструватись за місцем навчання відсутня!) - ознайомитись

Радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):
— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
— облікова картка платника податків;
— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.

docs2У зв'язку з карантинними заходами, що діють в університеті з 12.03 по 24.04, проходження переддипломної практики для студентів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи ПК-61, відбудеться в дистанційному режимі в період з 13.04.2020 р. по 19.05.2020 р.

На період проходження практики за кожним студентом закріплено керівника від кафедри - завантажити список

На початку практии кожен студент повинен узгодити з керівником завдання практики, календарний план, перелік питань до розгляду та зміст звіту.
Щоденник з практики заповнюється студентом в електронному вигляді по мірі виконання завдань - завантажити бланк. По мірі виконання поставлених завдань (але не рідше ніж раз у тиждень), студент надсилає заповнений звіт керівнику для звітності та внесення коригувань якщо треба.

Наприкінці практики студент надсилає/подає узгоджені з керівником повністю оформлений щоденник та звіт з практики Петрику В.Ф.

Актуальна документація:

Щоденник практики - завантажити

Список розподілу студентів для проходження науково-дослідної практики  з 13 квітня по 19 травня 2020 року - завантажити

Вимоги до звіту та приклад титульного аркуша - завантажити

 

 

КПІ AbitFEST – оновлений формат традиційного Дня відкритих дверей університету, який відбудеться 15 лютого 2020 року з 10:00 до 15:00. Місце проведення заходу: Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ, проспект Перемоги, 37Л).

На відвідувачів чекатимуть:

    демонстрації технічних і наукових цікавинок від факультетів та інститутів;
    корисні презентації;
    фотозони;
    смаколики та сувеніри тощо.

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю ПБФ запрошує абітурієнтів ознайомитися з перевагами навчання за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

aBitFest

IMG 20200222 124527 567

Запрошуємо усіх охочих на лекцію «Сучасні приклади використання Programmable logic controllers», яка відбудеться рамках курсу фахових лекцій від компанії Procter&Gamble

26 лютого 2020 року о 12:00
КПІ, 17 корпус, ауд. 428

На лекції будуть розглянуті типи контролерів, які використовують на сучасному виробництві та особливості роботи з ними на прикладах їх застосування в реальних системах та пристроях компанії.

Лекції проводить випускник КПІ ім. Ігоря Сікорського, а нині Electronic&Instrumentation Process leader Procter&Gamble в м. Бориспіль.

Реєстрація тут: https://forms.gle/z32mryKVVKvXWBa96

У разі запитань звертатися до Департаменту навчально-виховної роботи

control25 лютого з 12:20 до 13:55
в ауд. 7 (корп. 13)
відбудеться перевірка якості довгострокових залишкових знань
студентів 3 курсу (ПК-71) ПБФ КПІ ім. Ігоря Сікорського

При собі мати обов’язково студентський квиток!

Oliynyk2019Вітаємо

ОЛІЙНИКА Юрія Анатолійовича

із захистом кандидатської дисертації на тему
"Методи ультразвукової товщинометрії з використанням фазоманіпульованих сигналів та їх реалізація"
під керівництвом Куца Ю.В.

Нехай ця подія стане життєвою сходинкою до вершин професійної майстерності, бажаємо творчого натхнення, звершення усіх задумів і починань! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти впевненим кроком до нових успіхів і позитивних здобутків в науковій діяльності.

Сторінка 1 із 9

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017