conferenceВідділ академічної мобільності університету запрошує студентів, аспірантів, працівників факультету на презентацію актуальних стипендіальних програм та стажувань. Будуть обговорюватись цікаві можливості академічної мобільності в КПІ ім. Ігоря Сікорського та пропозиції обміну від інших університетів.

Вівторок, 27 квітня, о 16:00, посилання на зустріч: https://meet.google.com/xfe-eprm-mza

Інформація про актуальні відкриті програми навчання та стажувань публікуються на сайті академічної мобільності: http://mobilnist.kpi.ua/

conferenceЗапрошуємо науковців та дослідників до участі у серії освітніх онлайн-заходів «Чистий четвер: актуалізуємо авторські профілі». Планується огляд таких баз як ORCID, Scopus, Publons. Захід проводиться онлайн з використанням платформи Zoom.

Тема: ORCID: ідентифікатор науковця у цифровому середовищі

15 квітня 16.00-17.00
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1sp7r6rdVTFsKTO6X7YacpftnH-7xz97IUCIumlC_PN8/edit

Тема: Scopus ID: добре, коли один і що робити з рештою

22 квітня 16.00-17.00
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1UJkEn__jjCVAVdY3csmBYRgTGJ6c9UaaRH_1UU6I_JY/edit

Тема: ResearcherID на PUBLONS: створення та актуалізація

29 квітня 16.00-17.00
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1uu6AUOY5LhxLuO011vGQXxB9G4K-oX7yleUM-ACQAb4/edit

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ ім. Г. І. Денисенка

consult2

Протягом першого тижня практики, тобто з 12.04 по 17.04, студентам, які мають заборгованості після семестрового контролю, необхідно їх ліквідувати. Перескладання академічних заборгованостей з дисциплін 2го семестра 20-21 навч. року для студентів групи ПК-71 буде проходити за наступним графіком:

campusДля студентів 1, 2 та 3 курсів друга хвиля обрання вибіркових дисциплін розпочнеться з 24 березня!

Нагадаємо, на першій хвилі студенти обирали загально-університетські та фахові навчальні дисциплін на наступний навчальний рік.

Дисципліни, які обрала мала кількість студентів й сформувати повноцінну групу немає можливості, буде запропоновано переобрати.

Вибір відбувається через модуль “Вибіркові дисципліни” в системі “КАМПУС”. Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп або у Лисенко Юлії Юріївни (кімн. 516, корп. 20), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

pavlenko 3З сумом повідомляємо, що 23 лютого 2021 року пішла з життя старший викладач кафедри приладів і систем неруйнівного контролю приладобудівного факультету

ПАВЛЕНКО ЖАННА ОНИСИМІВНА

В нашій пам’яті Жанну Онисимівна залишиться інтелігентною, порядною, щирою людиною, висококваліфікованим фахівцем своєї справи, викладачем і добрим другом, надійною колегою, людиною, яка завжди порадить та підтримає.

Висловлюємо глибоке щире співчуття рідним і близьким.

Світла пам’ять про Жанна Онисимівну залишиться в усіх, хто її знав, хто навчався та працював разом з нею.

campusШановні студенти!
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2020/2021 навчального року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 15.01.2021.

Викладач оцінюється за 5-ма критеріями:

 • вимогливість викладача
 • вміння донести матеріал до студентів
 • вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом
 • загальна культура та тактовність по відношенню до студентів
 • використання засобів дистанційного спілкування.

Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Лисенко Юлії Юріївни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи у КПІ. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів.

applicationВ університеті Наказом ректора №НУ/22/2020 від 30.11.2020 року затверджено наступні регламенти:

 1. Регламент проведення семестрового контролю в дистанційному режимі - завантажити
 2. Регламент організації і проведення захистів кваліфікаційних робіт та атестаційних екзаменів в дистанційному режимі - завантажити
 3. Порядок надання допуску до заходів з ліквідації академічних заборгованостей та відрахування здобувачів за невиконання індивідуального навчального плану, 2020 р. - завантажити
 4. Положення про надання додаткових освітніх послуг здобувачам вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021 р. - завантажити (додатки до положення Д2, Д3, Д4, Д5, Д6, Д7)

Просимо усіх учасників освітнього процесу ознайомитись.

logo zavtraЗапрошуємо студентів 3-6 курсів взяти участь у відкритому загальноукраїнському конкурсі в рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука за напрямом "15.1 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".

Перемога в Конкурсі дає наступне:

 1. Стипендії
  Стипендія – нецільова благодійна допомога призначається Фондом переможцям конкурсу, які підписали відповідний договір з Фондом.
  Розмір стипендії встановлюється рішенням Фонду.
  Стипендія нараховується Фондом Стипендіатові протягом 12 (дванадцяти)  календарних місяців з 1 червня 2021 по 31 травня 2022 року включно, щодо винятків дивись текст договору з переможцем конкурсу Програми.
  Фонд має право в особливих випадках встановлювати додаткові стипендії. Такі стипендії призначаються відповідними рішеннями Фонду.

Сторінка 1 із 11

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017