З сумом повідомляємо, що 23лютого 2021 року пішла з життя старший викладач кафедри приладів і систем неруйнівного контролю приладобудівного факультету
ПАВЛЕНКО ЖАННАОНИСИМІВНА
В нашій пам’яті ЖаннуОнисимівна залишиться інтелігентною, порядною, щирою людиною, висококваліфікованим фахівцем своєї справи, викладачем і добрим другом, надійною колегою, людиною, яка завжди порадить та підтримає.
Висловлюємо глибоке щире співчуття рідним і близьким.
Світла пам’ять про ЖаннаОнисимівнузалишиться в усіх, хто її знав, хто навчався та працював разом з нею.
Відповідно до наказу «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 2020/2021 навчального року», враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та налагоджену систему протиепідемічних заходів в університеті протягом осіннього семестру 2020/2021 н.р., для студентів денної та заочної форм навчання:
З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в у весняному семестрі 2020/2021 н.р. буде здійснюватись в дистанційному режимі (відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року»).
Початок весняного семестру - 1 лютого 2021 р. Період практики 4 курсу - з 12 квітня по 16 травня 2021 р. Період весняної сесії 4 курсу: 05 - 11 квітня 2021 року Період літньої сесії: 07 - 20 червня 2021 року Період канікул: з 21 червня 2021 року.
Шановні студенти! З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2020/2021 навчального року.
Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 15.01.2021.
Викладач оцінюється за 5-ма критеріями:
вимогливість викладача
вміння донести матеріал до студентів
вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом
загальна культура та тактовність по відношенню до студентів
використання засобів дистанційного спілкування.
Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Лисенко Юлії Юріївни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи у КПІ. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів.
В університеті Наказом ректора №НУ/22/2020 від 30.11.2020 року затверджено наступні регламенти:
Регламент проведення семестрового контролю в дистанційному режимі - завантажити
Регламент організації і проведення захистів кваліфікаційних робіт та атестаційних екзаменів в дистанційному режимі - завантажити
Порядок надання допуску до заходів з ліквідації академічних заборгованостей та відрахування здобувачів за невиконання індивідуального навчального плану, 2020 р. - завантажити
Положення про надання додаткових освітніх послуг здобувачам вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021 р. - завантажити (додатки до положення Д2, Д3, Д4, Д5, Д6, Д7)
Просимо усіх учасників освітнього процесу ознайомитись.
Запрошуємо студентів 3-6 курсів взяти участь у відкритому загальноукраїнському конкурсі в рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука за напрямом "15.1 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".
Перемога в Конкурсі дає наступне:
Стипендії Стипендія – нецільова благодійна допомога призначається Фондом переможцям конкурсу, які підписали відповідний договір з Фондом. Розмір стипендії встановлюється рішенням Фонду. Стипендія нараховується Фондом Стипендіатові протягом 12 (дванадцяти) календарних місяців з 1 червня 2021 по 31 травня 2022 року включно, щодо винятків дивись текст договору з переможцем конкурсу Програми. Фонд має право в особливих випадках встановлювати додаткові стипендії. Такі стипендії призначаються відповідними рішеннями Фонду.
Освітній процес у осінньому семестрі 2020/2021 н.р. продовжує відбуватись дистанційно
Як повідомлялось раніше, з урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в у осінньому семестрі 2020/2021 н.р. здійснюється в дистанційному режимі! (відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року»). • Навчальний процес у дистанційному режимі здійснюється відповідно до розкладу навчальних занять та згідно регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі. • Семестровий контроль відбуватиметься дистанційно для всіх курсів та форм навчання.
Період зимової сесії: 04 - 17 січня 2021 року Період канікул: 18 - 31 січня 2021 року.
Запрошуємо студентів на XIIІ відкриту олімпіаду з теорії електронних кіл ТЕК-2020, присвячену пам'яті профеcора Сігорського Віталія Петровича, яка відбудеться у четвер 19 листопада 2020 року.
В рамках підготовки до дня відкритих дверей Медіалабораторія КПІ 6 листопада завітала у гості на кафедру для проведення зйомок відеоматеріалу, що буде використано у ролику про приладобудівний факультет. День відкритих дверей з назвою КПІAbitFEST заплановано на грудень 2020 року у форматі online.
Слідкуйте за новинами та долучайтесь до КПІAbitFEST
Висловлюємо подяку викладачам та студентам, що долучились до процесу зйомок!
Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Провідні фахівці провели попередній вибір усіх поданих проєктів та визначили проєкти, які мають потенціал стартапів для інвестування та укладання із командами договорів про співпрацю. За результатами відбору найцікавіших проектів від студентів та викладачів університету до цьогорічних проєктів-фіналістів Фестивалю«Sikorsky Challenge 2020» було відібрано два проекти від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.
EBEC – це наймасштабніші інженерні змагання, які щорічно проводяться у 96 технічних університетах Європи. Основна мета проєкту – розвиток аналітичного мислення, креативності, навичок роботи в команді та в умовах обмеженого часу. Змагання відбувається у двох категоріях: Team Design та Case Study. Брати участь можуть лише студенти КПІ.
CASE STUDY проходитиме в ОНЛАЙН-форматі 26-27 листопада
TEAM DESIGN відбудеться ОФЛАЙН 28-29 листопада у м.Києві (для всіх іногородніх учасників КПІ передбачене поселення у гуртожитки на час проведення змагань)
За результатам проведення Ярмарки вакансій «beAhead. Осінь 2020» компаніям-учасникам, викладачам та студентам пропонується долучитись до очного круглого столу «Працевлаштування молодих спеціалістів: виклики сучасності», що відбудеться 25 листопада. Запрошуємо до участі та обговоренні зазначеної тематики!
У разі якщо будуть зміни (в зв’язку з карантином), круглий стіл буде проведено в онлайн.
У період з 3 по 13 листопада 2020 року в Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського відбудеться IX Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.
На фестивалі будуть представлені розробки, що пройшли попередню оцінку експертів та визнані актуальними та перспективними. Від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю відібрано два цікавих проекти, що виконані в співпраці студентів та викладачів.
В учасників фестивалю буде змога знайти спонсорів та вивести свої інноваційні розробки на національний та міжнародні ринки. Фестиваль поєднує розробників проєктів у багатьох галузях науки і техніки з представниками великого інвестиційного бізнесу.
З детальною програмою фестивалю можна ознайомитись за посиланням
Під час наукових досліджень аспірантом кафедри ПСНК зібрана котушка Тесла - резонансний трансформатор, який формує високочастотну високу електричну напругу. Одним з ефектів, притаманних такій котушці, є створення розрядів, що нагадують тонкі підсвічені розгалужені канали та супроводжуються електричним тріском.
З зібраним макетом наразі проводяться детальні дослідження та аналіз можливостей застосування в неруйнівному контролі та діагностиці.