19З 15 по 16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись чергові дві науково-практичні конференції - "Приладобудування: стан та перспективи" та студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Організаторами конференцій виступили викладачі та студенти приладобудівного факультету.

В рамках секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі" учасники мали змогу прослухати доповіді присвячені науковим розробкам студентів, викладачів та фахівців в галузі неруйнівного контролю. Особливістю цьогорічних конференцій є збільшення учасників від студентства університету та їх активна участь у обговоренні цікавих та іноді спірних питань, що підіймалися в доповідачами. У роботі секції студентської конференції взяли участь студенти 2-5 курсів, представивши аудиторії результати своїх досліджень. За результатами роботи конференцій видано збірники матеріалів.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаві конференції.

19 117 січня 2019 в залі засідань Вченої ради

відбулось урочисте вручення
дипломів МАГІСТРА випускникам 2018 року

Привітати випускників та висловити найкращі побажання прийшли декан приладобудівного факультету, завідувачі кафедр, викладачі та гості події.

Щиро вітаємо випускників-магістрів та бажаємо подальших успіхів в усіх сферах життя!

 

24 25 2

IMG 1580 1

12 грудня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ювілейний 5-ий Чемпіонат з шахів.

У змаганнях взяли участь 25 учасників - студентів 2-6 курсів. Отже, ми раді оголосити результати Чемпіонату.

Переможницею змагань стала студентка групи ПК-71 Наконечна Анастасія, яка отримала золоту медаль та головну нагороду Чемпіонату з пам'ятним написом. Срібну медаль здобув магістрант 2-го року навчання Харук Іван. Третє місце у Чемпіонаті посів студент 2-го курсу Наконечний Микола, який виборов бронзову медаль.

Переможниця та призери отримали приємні та корисні подарунки від організаторів Чемпіонату. Щиро вітаємо Настю, Івана та Миколу і бажаємо їм подальших перемог!

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю висловює подяку Глущенку Михайлу, Кісілю Олександру та Дубовецькому Кирилу за активну участь в організації 5-го Чемпіонату ПСНК з шахів!

IMG 08764 жовтня 2018 року, за ініціативи Студради ПСНК, було проведено традиційну посвяту першокурсників у студенти ПСНК.

Студенти старших курсів підготували для першокусрників веселі конкурси і жартівливі випробування. До складу журі увійшли студенти 2 та 3 курсів, а також викладачі кафедри ПСНК.

Дякуємо Якимчук Ані та Герасимчуку Міші за організацію і проведення заходу! Вітаємо першокурсників з посвятою, дякуємо за активну і живу участь у конкурсах та запрошуємо приєднатися до Студентської ради кафедри ПСНК!

З 15 по 19 жовтня в м. Наленчув, Польща, відбулася 2-га науково-технічна конференція з міжнародною участю «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі – NDT-UA 2018». Організаторами конференції виступили Українське товариство неруйнівного контролю та технічної діагностики (УТНКТД), Навчальний центр з неруйнівного контролю ПП "ДП-ТЕСТ" та кафедра приладів та систем неруйнівного контролю (ПСНК) КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Учасники конференції мали змогу прослухати доповіді з актуальних нововведень законодавства та технічних регламентів, стандартизації, сертифікації та перспективи розвитку науки в сфері неруйнівного контролю. Від кафедри ПСНК у конференції з доповідями взяли участь завідувач кафедри, професор Протасов А.Г. (доповідь «Problems of Training NDT Specialists in Ukraine»), доцент Галаган Р.М. (доповідь «Досвід роботи гуртка «Робототехніка та автоматизація» на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю»), Лашко О.В. (доповідь «Застосування сучасних методів психолого-педагогічного супроводу в організації навчальних занять для майбутніх інженерів з приладів і систем контролю та діагностики») та Лисенко Ю.Ю. (доповідь «Using оf Parametric Transducers іn Pulsed Eddy Current Testing»). З матеріалами конференції можна буде згодом ознайомитись в науково-технічній бiблiотеці ім. Г. І. Денисенка.

Відкриття конференції
Відкриття конференції


Учасники від каф. ПСНК та представники фірм організаторів
Учасники від каф. ПСНК та представники фірм-організаторів
(Павлій І.В., Протасов А.Г., Лашко О.В.,
Лисенко Ю.Ю., Галаган Р.М., Павлій О.В.)

19 вересня 2018 року відбулася чергова гра в мафію в статусі клубу "Сім'я ПСНК".

Цього разу до складу учасників входили студенти 1-го, 2-го, 3-го курсів та викладачі кафедри (Роман Михайлович, Олена Вікторівна, Юлія Юріївна).

Дякуємо усім нашим учасникам та гостям за приємну компанію.
Чекаємо всіх на наступну гру...

20180919 163520 20180919 163608 20180919 165502

З 11 по 15 червня в Гьотеборзі (Швеція) відбулася 12-та Європейська конференція з неруйнівного контролю (ECNDT 2018) . Організатором конференції виступила Європейська Федерація неруйнівного контролю (EFNDT ) у співпраці з Північними товариствами неруйнівного контролю (Nordic NDT Societies).

Відкривали конференцію П. Мерк (Президент Шведського товариства неруйнівного контролю (FOP), Голова ECNDT), проф. П. Трампус (Президент EFNDT), С. Бебу (Голова Міжнародної організації НДТ (ICNDT)), Е. Ротенберг (замісник мера м. Гьотеборг) та інші.

Вхід на конференцію Частина виставкового залу

DSC 3348 1З 15 по 16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись чергові науково-практичні конференція "Приладобудування: стан та перспективи" та студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Організаторами конференцій виступили викладачі та студенти приладобудівного факультету.

В рамках секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі" учасники мали змогу прослухати доповіді присвячені науковим розробкам студентів, викладачів та фахівців в галузі неруйнівного контролю. Особливістю цьогорічних конференцій є збільшення учасників від студентства університету та їх активна участь у обговоренні цікавих та іноді спірних питань, що підіймалися в доповідачами.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаві конференції.

DSC 3342 1

DSC 3350 1

DSC 3351 1

DSC 3358 1

urnk19 березня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулася Нарада щодо створення Української національної ради з неруйнівного контролю в аерокосмічній галузі (УНРНКАРГ), в якій взяли участь фахівці з неруйнівного контролю, атестації та сертифікації фахівців, а також провідні фахівці авіаційної галузі.

Основна мета Наради - обговорення питань щодо створення в Україні органу регулювання підготовки, атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю в аерокосмічній галузі.

Сторінка 1 із 3

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017