DSC 6183 115 лютого 2020 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий день відкритих дверей КПІ АбітFest. В рамках цього заходу абітурієнти, їх батьки та друзі мали змогу познайомитись з кафедрами Приладобудівного факультету та спеціальностями (151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка). Викладачі та аспіранти відповідали на численні питання відвідувачів, розповідали та демонстрували макети, роботів та пристрої.

Викладачі та аспіранти кафедри ПСНК представили освітню програму "Робототизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики", що входить до спеціальності 151. Абітурієнти мали змогу тримати відповіді про університет, вступ, навчання, працевлаштування тощо. На стенді факультету усі охочі мали змогу познайомитися з розробами та макетами різних роботів та пристроїв, спроектованих та налаштованих нашими студентами.

КПІ АбітFest поступово перетворюється на традиційну подію з новими знайомствами та спілкуванням. Дякуємо всім, хто долучився до КПІ АбітFest – організаторам, учасникам та відвідувачам!

22 січня 2020 в залі засідань Вченої ради

відбулось урочисте вручення
дипломів МАГІСТРА випускникам 2019 року

Привітати випускників та висловити найкращі побажання прийшли декан приладобудівного факультету, завідувачі кафедр, викладачі та гості події.

Щиро вітаємо випускників-магістрів та бажаємо подальших успіхів в усіх сферах життя!

photo5305487390837681196 photo5305487390837681194 1

Вітаємо наших Магістрів 2019р.
з успішними захистами магістерських дисертацій!
Щиро бажаємо успіхів, наснаги та креативності в усіх ваших подальших справах та починаннях!

 

DSC 5932 1 DSC 6048 1

 

DSC 5783 114 грудня 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся університетський день відкритих дверей КПІ АбітFest. Усі факультети та інститути представили свої новинки та останні досягнення студентів. В рамках цього заходу абітурієнти, їх батьки та друзі мали змогу познайомитись з нашим Приладобудівним факультетом та спеціальностями (151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка).

Викладачі кафедри ПСНК представили освітню програму "Робототизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики", що входить до спеціальності 151. Абітурієнти мали змогу поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді про університет, вступ, навчання та працевлаштування.

Це був неймовірно шалений та сповнений цікавинок день. Дякуємо всім, хто долучився до КПІ АбітFest – організаторам, учасникам та відвідувачам!

museum31 листопада 2019 року наші першокурсники групи ПК-91 познайомилися з історією найбільшого технічного ВУЗу нашої країни в Політехнічному музеї. Даний музей є одним з найбільших українських музеїв технології і найбільший університетський музей в Україні.

Крім історії університету, співробітники музею провели ознайомлення студентів з експозиціями, що охоплюють широкий спектр технологій та інженерії: радіо, телебачення, обчислювальна техніка, електроніка, видобуток та екологія, прилади та інструменти, залізничний транспорт, вогнепальна зброя і військовий зв'язкок, авіація та космонавтика.

Цікавим фактом для студентів стало те, що музей розташований в промисловій будівлі середньовіччя, історичному місці Політехнічного інституту імені імператора Олександра та назва університету протягом його існування часто змінювалась. Університет пов'язаний з іменами відомих людей (Ігоря Сікорського, Дмитра Менделєєва, Євгена Патона) та історичними подіями Першої та Другої світових війн, радянським простором та комп'ютерними науками.

museum1 museum2 museum4

DSC 5283З 17 по 20 вересня в м. Київ відбулась 3-та науково-технічна конференція з міжнародною участю «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі – NDT-UA 2019». Організаторами конференції виступили Українське товариство неруйнівного контролю та технічної діагностики (УТНКТД), Навчальний центр з неруйнівного контролю ПП "ДП-ТЕСТ" та кафедра приладів та систем неруйнівного контролю (ПСНК) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Учасники конференції мали змогу прослухати доповіді з актуальних нововведень законодавства та технічних регламентів, стандартизації, сертифікації та перспективи розвитку науки в сфері неруйнівного контролю.

paintball21 вересня 2019 року, за ініціативи викладачів кафедри приладів і систем неруйнівного контролю, Студради ПСНК та за підтримки випускників кафедри, було організовано і проведено командні змагання з гри у пейнтбол. У змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів, а також аспіранти та викладачі кафедри.

Учасники гри об'єдналися у команди за курсами та провели імпровізований міні-турнір. В ході яскравих та запеклих ігрових боїв виявилось, що значну роль у досягненні перемоги має не лише вправна командна гра із застосуванням найрізноманітніших засобів ураження, але і кмітливість, спритність та тактична. Під час гри кожна з команд продемонструвала значну витримку, взаємоповагу та чесність по відношенню до суперників. Адміністрація пейнтбольного клубу була приємно вражена порядністю та дисциплінованістю гравців, за що нагородила учасників невеликими подарунками.

13 червня на кафедрі відбулися заключні в цьому сезоні збори Клубу Мафії "Сім'я ПСНК".

Цього разу зібралася особливо весела компанія із студентів та викладачів ПСНК, а також гостей з інших кафедр приладобудівного факультету. Провели чотири чудові, захоплюючі гри.

Дякуємо всім, хто приєднався до нас вчора, і чекаємо нових зустрічей у наступному навчальному році!

1 2 3

Доповідь Калениченко Ю.О.З 17 по 21 червня 2019 року в Созополь (Болгарія) відбулась Міжнародна науково-технічна конференція «Дні неруйнівного контролю, 2019» (NDTdays 2019). Організатором конференції виступили Болгарське національне науково-технічне товариство з дефектоскопії (BGSNDT), Інститут механіки Болгарської Академії наук та Технічний університет м. Варна.

Традиційно відкривали конференцію М. Міховськи (Президент Болгарського товариства неруйнівного контролю (BGSNDT) та представники інститутів-огранізаторів. В конференції взяли участь понад 300 фахівців з більш ніж 10 країн. З поміж усіх поданих матеріалів організаційним комітетом проводився відбір статей для представлення на конференції. В рамках конференції традиційно проходила виставка сучасних приладів та систем неруйнівного контролю, в якій взяли участь Болгарські, Румунські та Українські підприємства в галузі.

Від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю КПІ імені Ігоря Сікорського в конференції взяли участь зі стендовими та усними доповідями проф. Протасов А.Г., доц. Баженов В.Г., ст. в. Лисенко Ю.Ю., асп. Калениченко Ю.О.

121-23 травня 2019 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбувся Чемпіонат ПСНК з міні-футболу.

У змаганнях взяли студенти 1-4 курсів кафедри ПСНК та інших кафедр приладобудівного факультету. За результатами чемпіонату кубок кафедри ПСНК здобула команда 2 курсу на чолі з Іваном Складчиковим. Друге та третє місця посіли збірні команди 3-го та 1-го крусів відповідно.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату та сподіваємось на зустріч у наступному році!

 

3 18 19

19З 15 по 16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись чергові дві науково-практичні конференції - "Приладобудування: стан та перспективи" та студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Організаторами конференцій виступили викладачі та студенти приладобудівного факультету.

В рамках секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі" учасники мали змогу прослухати доповіді присвячені науковим розробкам студентів, викладачів та фахівців в галузі неруйнівного контролю. Особливістю цьогорічних конференцій є збільшення учасників від студентства університету та їх активна участь у обговоренні цікавих та іноді спірних питань, що підіймалися в доповідачами. У роботі секції студентської конференції взяли участь студенти 2-5 курсів, представивши аудиторії результати своїх досліджень. За результатами роботи конференцій видано збірники матеріалів.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаві конференції.

Сторінка 1 із 4

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017