OAW2Глобальне поширення пандемії коронавірусу поставило дослідників в усьому світі перед новою дилемою: значно зросла увага громадськості до досліджень коронавірусної інфекції COVID-19. Вчені стали ключовими фігурами в політичних дискусіях, засобах масової інформації та бізнесі, у той же час наукові дослідження в умовах нинішньої кризи перебувають під великим тиском часу за необхідності швидкого отримання надійних результатів.

З огляду на ці та інші виклики, які постають сьогодні перед науковою спільнотою, Австрійська академія наук (ÖAW) оголошує конкурс робіт, присвячених ролі науки в нинішній коронавірусній кризі.

Роботи учасників приймаються до 31 грудня 2020 року на
електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або ж звичайною поштою на адресу: Aktuariat der Österreichischen Akademie der Wissenschaften, Dr. Ignaz-Seipel-Platz 2, 1010 Wien.

Загальний бюджет конкурсу складає 24 000 євро (1-й приз € 12.000; 2-ий приз € 8.000; 3-й приз € 4.000). В конкурсі можуть брати участь представники з усього світу, незалежно від фахової та наукової підготовки.

Інформація про конкурс на сайті НАН України

Інформація надана відділом академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра входить до Всесвітньої Федерації центрів неруйнівного контролю та має тісні стосунки з університетами США, Німеччини. ПСНК. Науковці кафедри постійно беруть участь у конференціях з неруйнівного контролю, які проводяться в Україні та за її межами. Неодоразово доповіді співробітників кафедри мали місце на наукових конференціях у США.

UNIVERSITÄT WÜRZBURG - УНІВЕРСИТЕТ, м. Вюрсбург, Німеччина. Напрямок співпраці:
- магнітний ядерний резонанс,
- магнітна резонансна томографія

FEDERAL INSTITUTE FOR MATERIALS RESEARCH AND TESTING - ФЕДЕРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА КОНТРОЛЮ МАТЕРІАЛІВ, м. Берлін, Німеччина. Напрямок співпраці:
- моделювання процесів при радіографічному контролі матеріалів

MEMORANDUM OF UNDERSTANDING
Лист 1,