Європейські дні НК та моніторингу стану, 4-8 жовтня 2021, Чеська Республіка

endtcm21

2га конференція "Європейські дні неруйнівного контролю та моніторинку стану 2021", що запланована на 4-8 жовтня 2021 р. у м. Прага, складатиметься з декількох заходів:

  • 11-го семінару сучасний НК,
  • Міжнародної конференції НК та моніторингу стану з метою безпеки,
  • 51-ї щорічної конференції "Дефектоскопія - 2021",
  • виставки приладів НК "NDT&CM Expo".

У ці дні ви можете відвідати усі чотири заходи в центрі Cubex Прага. Це буде виняткова можливість познайомитися з людьми, зацікавленими у дослідженнях та розробках, а також практиці, стандартизації та застосуванні всіх методів НК у сферах сучасної промисловості.

Ці «Дні» стануть однією з найважливіших європейських подій у галузі НК технологій, моніторингу стану об'єктів та суміжних галузей у 2021 році. Сподіваємось, що "Європейські дні НК та моніторингу стану 2021" стануть не лише зручним періодом обміну результатами досліджень, а й приводом для посилення існуючих контактів та встановлення нових для всіх учасників. Також організаторами будуть організовані семінари, майстер-класи, екскурсії та інші соціальні заходи для учасників.

Деталі: https://psnk.kpi.ua/index.php/en/conferences/616-european-ndt-condition-monitoring-days-october-2021-czech-republic

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017