Всесвітньому конгресі "Авіація у XXI столітті", 10-12 жовтня 2018 (Київ)

nau2Запрошуємо взяти участь у 8-му Всесвітньому конгресі "Авіація у XXI столітті" – "Безпека в авіації та космічні технології", який відбудеться 10-12 жовтня 2018 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ, Україна).

Мета Конгресу – зібрати експертів у галузі авіації та промисловості, щоб поділитися ідеями щодо глобальних тенденцій у галузі безпеки авіації та космічних технологій, а також обговорити результати досліджень та найкращі практики в цих галузях.

Матеріали подаються англійською мовою.  Офіційні мови конгресу – англійська, українська та російська.

Участь у конгресі БЕЗКОШТОВНА.

Матеріали приймаються до 25 вересня 2018 року.

Реєстрація учасників на сайті конгресу: http://congress.nau.edu.ua/2018/reyestraciya/

Інформаційний лист - завантажити

 

Симпозіуми

 1. Сучасні авіаційно-космічні технології (Автоматизація та енергозбереження на авіаційному транспорті. Сучасні технології підтримки льотної придатності повітряних суден. Втома і руйнування авіаційних конструкцій. Новітні триботехнології в авіаційному і загальному машинобудуванні. Двигуни та енергетичні установки).
 2. Інтелектуальні системи та технології в аерокосмічному комплексі (Методи та засоби технічної та медичної діагностики. Автоматизовані системи управління процесами. Інформаційні технології та системи в авіаційній галузі. Інтелектуальні робототехнічні вимірювальні комплекси та системи). 
 3. Сучасні виклики кібербезпеки (Управління інформаційною безпекою. Безпека інформаційно-комунікаційних технологій. Технічний захист інформації. Захист критичної інформаційної інфраструктури). 
 4. Інформаційні технології та інновації (Безпека державних інформаційних ресурсів. Комп’ютерні системи. Передові інформаційні технології у авіації. Математичне моделювання та чисельні методи).
 5. Аеронавігація: тенденції та перспективи розвитку (Навігація та управління повітряним рухом. Безпілотні авіаційні системи та комплекси.  Англійська мова в науці та техніці: виклики сучасності. Авіоніка та складні системами керування).
 6. Електроніка, електронні системи і технології (Радіолокаційні методи, системи і технології. Біомедична електроніка. Мікрохвильова і антенна техніка. Програмовані електронні системи та електронні технології Інтернету речей. Мікро- і нано-електронні пристрої та системи. Криптографічний захист інформації в електронних та аерокосмічних системах).
 7. Охорона навколишнього середовища
 8. International Symposium on Electric Aviation and Autonomous Systems (ISEAS-2018)
 9. Авіаційна хіммотологія
 10. Комунікаційний фактор у сучасних міжнародних відносинах (Міжнародне економічне співробітництво України у авіаційній та космічній сферах. Трансформація журналістики в контексті технологізації світу і процесів глобалізації. Інформаційно-правові засади міжнародних відносин. Авіація і туризм).
 11. Економіка та управління в авіації
 12. Транспортні технології та логістика
 13. Людський фактор в авіації (Соціально-політичні та морально-психологічні компоненти авіаційної безпеки. Психологія безпечної експлуатації авіаційної техніки і сучасні ергатичні системи. Управління людським фактором: стан і перспективи. Мовне моделювання інформаційних систем в авіації. Антропологічний та історико-культурний виміри безпеки авіації).
 14. Проблеми розвитку сучасного аеропорту
 15. Повітряне і космічне право: міжнародні та національні проблеми безпеки
 16. Управлінський аспект освіти впродовж життя
 17. Стратегії ІКАО в сфері безпеки авіації

 

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017