Зустріч випускників кафедри ПСНК

Meeting2019

19 квітня о 17:00
кафедра приладів і систем неруйнівного контролю
щиро запрошує на зустріч випускників!

Чекаємо за адресою: вул. Політехнічна, 37 (навчальний корпус № 20 КПІ ім. Ігоря Сікорського), 5 поверх, аудиторія 513.

Колектив кафедри, який сьогодні складається з поважних та  досвідчених викладачів (С.М. Маєвський, В.Г. Баженов, В.Ф. Петрик, Ю.В. Куц) та їх молодих колег, очолюваний професором Протасовим А.Г., буде радий зустрічі і спілкуванню про життя, професію та інші теми, які ви запропонуєте.

Ми представимо вам свої здобутки, познайомимо з нашими можливостями щодо вищої професійної освіти у галузі неруйнівного контролю та автоматизації.

Пропонуємо вашій увазі приблизну програму зустрічі:

  1. Зустріч гостей, привітання від завідувача та викладачів кафедри. З боку колективу кафедри на захід запрошені поважні викладачі та наставники: Маєвський С.М., Куц Ю.В., Протасов А.Г., Баженов В.Г., Петрик В.Ф., Павленко Ж.О., а також їх молоді колеги.
  2. Представлення здобутків кафедри останніх років. Також ми познайомимо вас з нашими можливостями щодо вищої професійної освіти у галузі неруйнівного контролю та автоматизації.
  3. Представлення та виступи гостей. Обговорення пропозицій та перспектив щодо подальшого розвитку кафедри та професійного зростання випускників у галузі НК та інших споріднених галузях. Обговорення можливостей взаємодії та обміну досвідом між випускниками кафедри.
  4. Підведення підсумків

Відкриті до діалогу і з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

  • (044) 204-95-47
  • (093) 080-21-42
  • (050) 028-72-68

Для участі у заході просимо заповнити коротку форму попередньо реєтрації:
https://forms.gle/hu7yvyB7ep1GeX5s8

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017