abiturient5Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2021 році  - перейти

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Роботизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики" в межах спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології:

• на 1 курс за сертифікатами ЗНО;
  • на 5 курс (магістратура, денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Доуніверситетська підготовка

Опис освітньої програми кафедри

Навчальні плани

Працевлаштування

Студентське життя

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон: (+380 44) 204-96-45
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри ПСНК: https://t.me/psnk_kpi

Запрошуємо 12 грудня, у день КПІ АбітFest, долучитися до подорожі факультетами та інститутами й відчути атмосферу КПІ. Це не просто формальний захід, а подорож у світ Політехніки.

AbitFest 12.2020

Починаємо з 10:00:
• вітальне слово;
• знайомство з факультетами та інститутами;
• отримання відповідей щодо умов прийому від заступника Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерія Можаровського.
а з 12:00 долучайтесь до зум-зустрічей із факультетами/інститутами.

Захід буде проходити on-line у YouTube та Zoom.

AbitFestPBF 12.20

Запрошуємо Вас прийняти участь 12 грудня 2020 року в зум-зустрічі з факультетами/інститутами, що буде проходити в рамках дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського КПІАбітFest.

Сесія питань/ відповідей для абітурієнтів від викладачів приладобудівного факультету запланована на 13:20

Приладобудівний факультет запрошує абітурієнтів на Zoom-зустріч о 13:20 за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/78741440655
Ідентифікатор: 787 4144 0655 Код: 3hdFVx

Набір студентів на 1 курс у 2020 році проводиться на спеціальності (розподіл за освітніми програмами буде проведено окремо).

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

- Комп'ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
- Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів
- Комп'ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
- Роботизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики - про освітню програму
- Комп'ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

- Інформаційні вимірювальні технології екологічної безпеки
- Метрологія та вимірювальна техніка
- Інформаційні вимірювальні технології та системи

Єдність методів технічної та медичної діагностики розширює можливості випускників кафедри, дає їм змогу працювати як у промисловості, лабораторіях підприємств, у НДІ різних спрямувань, так і в медичних інститутах, лікарнях та клініках, де вивчаються й використовуються сучасні методи медичної інженерії для контролю та діагностики (комп’ютерні томографи, засоби для ультразвукових і рентгенологічних досліджень та ін.).

Сторінка 1 із 2