Набір студентів на 1 курс у 2020 році проводиться на спеціальності (розподіл за освітніми програмами буде проведено окремо).

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

- Комп'ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
- Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів
- Комп'ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
- Роботизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики - про освітню програму
- Комп'ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

- Інформаційні вимірювальні технології екологічної безпеки
- Метрологія та вимірювальна техніка
- Інформаційні вимірювальні технології та системи

Єдність методів технічної та медичної діагностики розширює можливості випускників кафедри, дає їм змогу працювати як у промисловості, лабораторіях підприємств, у НДІ різних спрямувань, так і в медичних інститутах, лікарнях та клініках, де вивчаються й використовуються сучасні методи медичної інженерії для контролю та діагностики (комп’ютерні томографи, засоби для ультразвукових і рентгенологічних досліджень та ін.).

enter18 19

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси на 2019 – 2020 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.). Заняття організовує та проводить Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Реєстрація на 1-й семестр підготовчих курсів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTk5iGh2LAqwMHqqRU1vC9HTDfF_ZnuzgNsFVsuE4fJeaeZA/viewform

Початок занять: в міру комплектації навчальних груп.

Сторінка 1 із 2