Попередній розгляд магістерських дисертацій

student book25 квітня 2018р. о 15:00
відбудеться попередній розгляд
магістерських дисертацій (ауд. 513-20),
за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту МД.

Примітка. Кожен магістрант-дипломник повинен надати готові частини МД та представити попередню презентацію доповіді. На момент попереднього розгляду необов'язково роздруковувати на чистові листи готові частини роботи.

При собі також мати:
1. Залікову книжку з усіма необхідними відмітками про складання екзаменів та заліків, здачу курсових проектів (робіт), проходження практик та ін.; підписи та печатки про переведення на наступний курс;
2. Список опублікованих наукових праць.

Примітка2. Відповідно до наказу ректора, текстова частина атестаційної роботи подається відповідальним особам кафедри для перевірки на відсутність плагіату та оприлюднення. У зв'язку з чим необхідно подати текстову частину МД в електронному вигляді до 15 травня 2018р. Подавати МД можна особисто (звертатись до Лашко О.В.) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаємо успіхів!