Попередній розгляд магістерських дисертацій

student book07 грудня 2020р. о 14:00
відбудеться попередній розгляд
магістерських дисертацій (zoom-конференція),
за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту МД.

Примітка. Для попереднього розгляду необхідно кожному студенту-дипломнику приєднатися до курсу в GSuite (classroom) з кодом ynchdic та до 1 грудня 2020 року надіслати на перегляд максимально готову дисертацію, узгоджену з керівником. У період з 1 по 7 грудня студентам необхідно буде виправити усі зауваження та рекомендації, якщо вони будуть.

Перевірка на плагіат та оприлюднення роботи

1. Відповідно до наказу ректора, текстова частина остаточного варіанту атестаційної роботи має бути перевірена на відсутність плагіату. Перевірка здійснюється відповідальною особою (Лашко О.В.) з використанням інтернет-сервісу Unicheck. Розміщення робіт на ресурсі сервісу здійснюється науковим керівником! Більше про перевірку атестаційних робіт на відсутність плагіату: https://osvita.kpi.ua/node/47
    Перевірка магістерських дисертацій на відсутність плагіату розпочнеться з 9 грудня 2020 р.

2. Відповідно до наказу ректора, текстова частина остаточного варіанту атестаційної роботи підлягає оприлюдненню за 3 дні до захисту. Для оприлюднення роботи, після її перевірки на плагіат, необхідно надати відповідальній особі (Лисенко Ю.Ю.): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Магістерські дисертації, які не були перевірені на відсутність плагіату та/або не були оприлюднені, до захисту допущені не будуть. Магістерські дисертації, які за результатами перевірки містять 20% запозичень і більше, до захисту допущені не будуть.

Бажаємо успіхів!