Рецензенти на ДП та МД

document

Для отримання рецензії на дипломний проект студентам кафедри ПСНК необхідно звернутися до одного з нижчевказаних викладачів кафедри ІВТ:

• к.т.н., доц. Мокійчук Валентин Михайлович - надає рецензію 7 студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • д.т.н., доц. Шевченко Костянтин Леонідович - надає рецензію 2 студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • к.т.н., доц. Богомазов Сергій Анатолійович - надає рецензію 2 студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • к.т.н., доц. Самарцев Юрій Миколайович - надає рецензію 1 студенту, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • к.т.н., доц. Добролюбова Марина Валеріївна - надає рецензію 1 студенту, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • к.т.н., доц. Стаценко Олексій Володимирович - надає рецензію 1 студенту, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • ст. викладач Козир Олег Васильович - надає рецензію 3 студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра ІВТ знаходиться у 18 корпусі, кімн. 334