Проєкти кафедри на фестивалі «Sikorsky Challenge 2020»

під час зйомки відео, Глущенко М.Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Провідні фахівці провели попередній вибір усіх поданих проєктів та визначили проєкти, які мають потенціал стартапів для інвестування та укладання із командами договорів про співпрацю. За результатами відбору найцікавіших проектів від студентів та викладачів університету до цьогорічних проєктів-фіналістів Фестивалю«Sikorsky Challenge 2020» було відібрано два проекти від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.

  • Проєкт № 85. Автоматизований детектор диму

Команда розробників: студент Михайло Глущенко, старший викладач Галина Богдан
Деталі проекту: https://startups-2020.sikorskychallenge.com/2020/10/project-85.html

  • Проєкт № 114. Автоматизація діагностики ускладнень легеневих захворювань

Проєкт виконала команда студентів під керівництвом доцента кафедри ПСНК Романа Галагана


Деталі проекту у невеличкій відео-презентації:

Протягом 3 - 13 листопада Міжнародне журі оцінюватиме відеопрезентації фіналістів. У цьогорічному Конкурсі вперше виступи, оцінювання та визначення переможців буде відбуватися в асинхронному онлайн режимі в онлайн форматі.

Ви процесі розгляду кожного проєкту члени Міжнародного журі матимуть можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:

  • Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

За результатами онлайн оцінювання проектів-фіналістів, будуть визначені найперспективніші стартапи для інвестування, найкращим буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Бажаємо нашим командам успіху та перемог!!!

 

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017