8-ма конференція з НК та ТД (UkrNDT 2016)

Студенти кафедри ПСНК ПБФ (фото Лашко О.В.)З 22 по 24 листопада в м. Київ відбулася 8-ма Національна науково-технічна конференція з неруйнівного контролю та технічної діагностики (UkrNDT 2016). Конференція була організована Українським товариством неруйнівного контролю та технічної діагностики (УТ НКТД) та відбулась в рамках 15-го Міжнародного промислового форуму. Учасниками конференції стали провідні фахівці в галузі неруйнівного контролю і технічної діагностики, університети та промислові вітчизняні та закордонні підприємства. Під час форуму підприємства мали змогу презентувати новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі та інш.

 

Troitskiy
Вітальна промова проф. Троїцького В.О., Голови УТ НКТД

 Відкривали конференцію голова УТ НКТД Троїцький В.О. (проф, зав. відділом ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ, член Міжнародної академії НК), Карпаш О.М. (професор, проректор Івано-Франківського НТУ нафти і газу, заст. голови УТ НКТД), Мозговой О.В. (директор Придніпровського АЦНК, заст. голови УТ НКТД), Казакевич М.Л. (заст. голови УТ НКТД, член ради директорів Європейської федерації неруйнівного контролю (EFNDT), дійсний член Всесвітнього комітету з неруйнівного контролю (ICNDT)) та інші відомі вчені.
В конференції взяли участь фахівці та підприємства з усієї України та з закордону – Німеччини, Італії, Болгарії та інш. Учасники представили безліч цікавих доповідей та презентацій на актуальні теми стосовно проблем неруйнівного контролю в основних галузях промисловості. Крім того, усі охочі мали змогу ознайомитись та випробувати сучасне обладнання для НКТД.
Фахівці кафедри приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського на конференції також презентували свої доповіді:
проф. кафедри ПСНК Маєвський С.М. «Аналіз вірогідності контролю»;
доц. Баженов В.Г. «Комп‘ютеризована система на базі п‘єзоелектричних фазованих антенних решіток контролю колісних пар залізничних вагонів в процесі експлуатації» та «Електростатичний амплітудно-фазовий метод неруйнівного контролю з підвищеною завадостійкістю»;
доц. Галаган Р.М. «Розробка алгоритмів класифікації технічного стану композиційних матеріалів за результатами акустичного контролю»;
доц. Суслов Є.Ф. «Статистичний метод оцінки спектрів інформаційних сигналів імпульсних імпедансних дефектоскопів в процесі моніторингу конструкцій з композиційних матеріалів»;
ас. кафедри Лисенко Ю.Ю. «Застосування імпульсної вихрострумової дефектоскопії для моніторингу технічного стану великогабаритних об‘єктів»

Mayevskiy
Доповідь проф. каф. ПСНК С.М. Маєвського
Bazhenov
Доповідь доц. каф. ПСНК В.Г. Баженова

Крім того, виставку промислового обладнання відвідали студенти кафедри за сприяння та організації ас. кафедри Лашко О.В. де мали змогу ознайомитися з сучасним обладнаннями та приладами та поспілкуватись з провідними фахівцями та представниками компаній.

Exhibition
Виставковий зал
Devices
Знайомство з приладами (фото Лашко О.В.)

В рамках конференції «UkrNDT-2016», 22 листопада на засіданні УТ НКТД відбулось нагородження переможців традиційного конкурсу серед фахівців за наукову та практичну роботу в галузі неруйнівного контролю і технічної діагностики. За результатами конкурсів викладачі кафедри ПСНК отримали нагороди:
- Куц Ю., Галаган Р., номінація «Кращі науково-технічні публікації в журналах та видання книг»;
- Лисенко Ю., Суслов Є., номінація «Кращі молоді вчені та спеціалісти, що працюють в галузі НКТД»;
- Момот А., Погребенко Д., номінація «Кращі студенти (аспіранти)  за спеціальністю «НК та ТД».

Halahan
Нагородження доц. каф. ПСНК Галагана Р.М.
Lysenko
Нагородження ас. каф. ПСНК Лисенко Ю.Ю.
Momot
Нагородження аспіранта каф. ПСНК Момота А.
Pohrebenko
Нагородження студента каф. ПСНК Погребенка Д. (фото Лашко О.В.)

Конференція UkrNDT 2016 в черговий раз об’єднала колег, друзів, фахівців, науковців, аспірантів та представників підприємств з усіх куточків України. Приємно бути частиною Національного товариства НКТД, ми дуже вдячні за відзнаку нашої творчої та наукової роботи.

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017