Лабораторія від компанії Melexis

DSC 2009 1В рамках програми співпраці з вищими навчальними закладами київський підрозділ компанії Melexis N.V (Бельгія) ДП «Мелексіс-Україна» забезпечив оснащення сучасним обладнанням навчальної лабораторії кафедри приладів та систем неруйнівного контролю (ПСНК) приладобудівного факультету (ПБФ).

На базі нового обладнання було створено повноцінні робочі місця, кожне з яких включає в себе високочастотний цифровий осцилограф, програмований прецизійний блок живлення, багатофункціональний цифровий генератор сигналів, високоточний мультиметр та макетну навчальну плату. Цей комплекс дозволить студентам на найвищому рівні опановувати практичні навички з таких дисциплін як електроніка, метрологія, цифрова обробка сигналів тощо.

 

melexis psnk 2017 08 14 15.46.32 DSC 2055

Згідно з інформацією, наданою зав. кафедрою ПСНК проф. Протасовим А.Г., пілотним проектом для створеної лабораторії буде новий курс, присвячений функціональному тестуванню інтегральних мікросхем, який буде викладатися студентам-магістрам кафедри. В подальшому на базі лабораторії планується розгорнути курси загальної цифрової та аналогової електроніки, що дозволить студентам починаючи із другого курсу використовувати в навчальному процесі сучасні професійні інструменти.

Візит представника Melexis на кафедру ПСНК

Суслов Є.Ф.,доцент кафедри ПСНК

melexis psnk DSC 2116

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017