Карпінський В.Вихрострумовий дефектоскоп з бездротовою системою передачі даних

Для вирішення поставлених завдань в ході роботи над магістерською дисертацією було створено мобільний вихрострумовий дефектоскоп з бездротовою системою передачі даних. Проведено ряд досліджень з вихрострумовою системою, були зроблені тести та заміри, що дозволило покращити програмну частину вихрострумового дефектоскопу.
Були розглянуті різноманітні технології для передачі даних.
В ході вивчення матеріалів, праць та досліджень, створено алгоритм для системи яка передає данні до сервера, така технологія дозволяє створювати мережу з сенсорів або приладів які будуть працювати в одній системі але не будуть мати спільної аналогової частини, навість створювати мультисистемні комплекси контролю.
Бездротові технології в приладобудуванні, а саме в дефектоскопії, дозволяються створювати максимально комфортні системи, які позбавлені шумів за завад що виникають при проходженні аналогового сигналу кабелем, при використанні бездротових технологій інформація передається тільки в цифровому вигляді. Дані з сервера можна обробляти різноманітними методами та засобами.

Керівник  доц. Петрик В.Ф.

Завантажити

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017