application

Бакалаври - 2019

Барановський Дмитро Віталійович
Мобільний ультразвуковий дефектоскоп (доц., к.т.н., доц. Петрик В.Ф.)
текст диплома

Вакулюк Андрій Анатолійович
Прилад для вимірювання електростатичного поля (доц., к.т.н., доц. Баженов В.Г.)
текст диплома

docs204 червня 2019р. о 15:00
відбудеться попередній розгляд
дипломних проектів (робіт) бакалаврів (ауд. 513-20),
за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту ДП (ДР).

Примітка. Кожен дипломник повинен надати максимально готові частини ДП, креслення та представити попередню презентацію доповіді. На момент попереднього захисту необов'язково зшивати пояснювальну записку, також не вимагаються відгук та рецензія.

При собі також мати:
1. Залікову книжку з усіма необхідними відмітками про складання екзаменів та заліків, здачу курсових проектів (робіт), проходження практик та ін.; підписи та печатки про переведення на наступний курс;
2. Список опублікованих наукових праць.

Примітка2. Відповідно до наказу ректора, текстова частина атестаційної роботи подається відповідальним особам кафедри для перевірки на відсутність плагіату та оприлюднення. У зв'язку з чим необхідно подати текстову частину ДП (ДР) в електронному вигляді науковому керівнику до 10 червня 2019р для перевірки на плагіат. Перевірену роботу студенти (або їх наукові керівники) подають на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 червня 2019 року.

Бажаємо успіхів!

student guideВартість виготовлення документів про вищу освіту з 13.12.2018 року становить: 33 грн 96 коп.

Вартість виготовлення включає в себе:
1. Диплом про вищу освіту;
2. Додаток до диплому про вищу освіту

Оплату проводить староста через бухгалтерію факультету (навпроти деканату ПБФ) згідно попередньо оформленої відомості (приклад відомості)

Також можна замовити папку для документів про вищу освіту - 10.15 грн, або придбати її самостійно в книгарнях 1-го та 15-го корпусу (магазин "Технічна книга", адреса в корп. № 15: вул. Політехнічна, 14-а).

student bookРобота екзаменаційної комісії щодо атестації здобувачів вищої освіти
(освітній ступінь: магістр, 2019р.)

кафедри приладів та систем неруйнівного контролю запланована на:

20.05.2019 р. о 15:00 в ауд. 513-20

• Назарчук О.О.

Бажаємо всім успіхів!

application

Магістри - 2019
(освітньо-наукова програма підготовки)

Назарчук Олена Олександрівна
Термостабілізація характеристик якості зображення термографа та підвищення інформативності медичних термограм (науковий керівник проф., д.п.н., доц. Протасов А.Г.)
текст дисертації

Магістри - 2018
(освітньо-професійна програма підготовки)

Баглай Євгеній Олегович
Ультразвукова система контролю осей колісних пар (науковий керівник ст. в., к.т.н. Лисенко Ю.Ю.)
текст дисертації

Розклад консультацій керівників
дипломних проектів бакалавра та магістерських дисертацій на 2 семестр 2018/2019 н.р.

доц. Протасов А.Г.

середа 13:00 – 14:00

проф. Куц Ю.В.

вівторок 12:20 – 13:55

доц. Баженов В.Г.

вівторок 14:00 – 16:00

доц. Петрик В.Ф.

вівторок 14:00 – 16:00

доц. Галаган Р.М.

вівторок 12:20 – 14:00

ст. вик. Муравйов О.В.

п’ятниця 13:55 – 15:50

ас. Лашко О.В.

четвер 16:00 – 17:00

document

Для отримання рецензії на магістерську дисертацію студентам кафедри ПСНК необхідно звернутися до одного з нижчевказаних викладачів кафедри ІВТ:

• доц., к.т.н. Синиця Валентин Іванович
  • доц., к.т.н. Шведова Вікторія Вікторівна
  • доц., к.т.н. Павлішин Микола Михайлович
  • доц., к.т.н. Мокійчук Валентин Михайлович

Кафедра ІВТ знаходиться у 18 корпусі, кімн. 324

applicationПоложення про екзаменаційну комісію - завантажити
В даному документі викладено: порядок створення екзаменаційних комісій, обов’язки голови та членів екзаменаційних комісій, порядок проведення екзамену, порядок проведення захисту, підведення підсумків атестації, таблиця переведення балів до оцінок, рекомендації щодо структури звіту екзаменаційної комісії.

Магістри (бланки 2018р.)

1. Положення про випускну атестацію студентів - завантажити
    (В даному Положенні викладені загальноуніверситетські вимоги до структури та змісту магістерської дисертації, стор. 46)
  2. Методичні рекомендації до виконання розділу магістерських дисертацій "Розроблення стартап-проекту" -  завантажити
  3. Бланки титульної сторінки - завантажити
  4. Бланки завдання на магістерську дисертацію:
    освітньо-наукова програма підготовки - завантажити
    освітньо-професійна програма підготовки - завантажити
  5. Бланк відгука наукового керівника - завантажити
  6. Бланк рецензії - завантажити
  7. Бланк "Список наукових праць" - завантажити
  8. Індивідуальні навчальні плани магістрів - перейти

applicationСтудентам останніх курсів для оформлення документів про вищу освіту необхідно подати наступні дані:

1. Копію 1-ої, 2-ої та сторінки з пропискою паспорта - 1 екз.;
2. Копію ідентифікаційного коду - 1 екз.;
3. Копію закордонного паспорта (якщо є);
4. Заяву згідно встановленого зразка: заява (подають ті, у кого немає закордонного паспорта)
- заява пишеться повністю від руки;
- в заяві вказують своє прізвище згідно таблиці транслітерації, затвердженої КМУ;
5. Заява на керівника дипломного проекту - завантажити;
6. Перелік наукових публікацій - завантажити бланк.