Пошкодження матеріалів під час експлуатації, методи діагностування і прогнозування, 24-27 вересня, м. Тернопіль

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ міжнародної науково-технічної конференції «Пошкодження матеріалів під час експлуатації, методи його діагностування і прогнозування», що відбудеться 24-27 вересня 2019 р. в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя. До участі у роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти та студенти.

Упродовж експлуатації матеріали елементів конструкцій зазнають пошкодження, природа якого залежить від виду навантаження та умов експлуатації (високі та низькі температури, циклічне навантаження, корозійне середовище, радіаційне опромінення і т.д.). Діагностика й описування пошкодження матеріалів важливі для розроблення методів підвищення надійності, прогнозування залишкового ресурсу елементів конструкцій та оптимізації фізико-механічних властивостей матеріалів. Дослідження пошкоджуваності металів присвячені як розробленню фундаментальних основ описування цього явища, так і створенню методів оцінювання міцності й довговічності елементів конструкцій з урахуванням усього комплексу конструктивних та експлуатаційних факторів. Цей науковий форум проводився у 2009, 2011, 2013, 2015 та 2017 рр. у м. Тернополі. На перших порах у ньому брали участь лише спеціалісти з України та країн Східної Європи. Проте, вже на наступних конференціях, були доповіді фахівців з різних країн, зокрема - Індії та Йорданії.
Дана конференція є одним із форумів, присвячених розгляду результатів досліджень даної проблеми.

 

Основні теми

  1. Розсіяне і локалізоване пошкодження матеріалів.
  2. Діагностування пошкоджень.
  3. Методи описування і прогнозування пошкоджуваності  матеріалів.
  4. Оцінювання залишкового ресурсу елементів конструкцій.

Важливі дати

Розсилання першого інформаційно-го повідомлення    01.02.19
Попередня реєстрація    01.03.19
Розсилання другого інформаційного повідомлення і підтвердження вклю-чення доповідей до програми кон-ференції    01.04.19
Представлення повного тексту до-повіді    01.07.19
Оплата за участь у конференції    10.08.19
Розсилання програми та запрошень    15.08.19
Участь у роботі конференції    23-27.09.19

Реєстраційні форми просимо повернути на адресу оргкомітету (поштою, ел. поштою, факсом) або заповни-ти в режимі он-лайн.
Матеріали доповідей необхідно надіслати до 1.07.2019 р. після отримання другого інформаційного повідомлення, в якому будуть вказані вимоги до оформ-лення рукописів. Доповіді, подані учасниками, будуть рекомендовані до опублікування у фаховому науковому виданні «Вісник ТНТУ», «Проблемы прочности», «Фі-зико-хімічна механіка матеріалів», «Acta Mechanica et Automatica». Статті будуть опубліковані після рецензування.

Інформаційне повідомлення

Контакти

Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя,
вул. Руська, 56, Тернопіль, 46001, Україна
Teл.:+0(352) 25 35 09, Факс:+0(352) 25 49 83
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://dmdp.tntu.edu.ua

 

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017