Конференція з міжнародною участю "НК в контексті асоційованого членства України в ЄС", 17-20 вересня 2019, смт. Маньківка

NDTua3 2019Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ-й науково-технічній конференції «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в ЄС», яка відбудеться 17-20 вересня 2019р. в смт. Маньківка (Черкаська обл., "Vita Park Аквадар", вул. Лісова 1п). Організатори конференції: Навчальний центр ПП ДП-ТЕСТ при підтримці Українського товариства неруйнівного контролю та технічної діагностики та за участю кафедри ПСНК.

Основні теми конференції:

  1. Стандартизація в сфері НК: Стан і проблеми впровадження. Досвід колег з Східної Європи. Діяльність ТК-78 "Технічна діагностика і неруйнівний контроль". огляд нових стандартів з методів контролю, скасування ГОСТ.
  2. Сертифікація персоналу з НК: незалежна сертифікація, сертифікація роботодавцем, сертифікація згідно EN4179, вимоги до схваленого персоналу.
  3. Вимоги до акредитації випробувальних лабораторій.
  4. Нові дослідження та розробки у сфері неруйнівного контролю, технічної діагностики та моніторингу.
  5. Нові матеріали та обладнання для окремих методів неруйнівного контролю.
  6. Особливості використання засобів НК для контролю в галузях (атомна, теплова, альтернативна енергетика, авіація, машинобудування, хімічна та нафтохімічна тощо)

В рамках конференції передбачається проведення семінарів, круглих столів та презентації виробників дефектоскопічного обладнання.

Матеріали для друку у збірнику конференції приймаються до 20 серпня 2019 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційне повідомлення

Запрошення до участі

Програма конференції

Вартість участі в конференції:

9600 грн (з ПДВ) – включає реєстраційний внесок, сертифікат учасника, матераіли конференції, розміщення в готелі (з триразовим харчуванням).

Організаційний комітет пропонує трансфер Київ - Маньківка – Київ (безкоштовно), або самостійно.

Контактні особи:

Поддубченко Ольга Євдокимівна, заст. директора ПП "ДП-Тест"
тел. +38044-239-12-46, +38044-239-12-50, +38063-616-98-51,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щупак Світлана Олексіївна, відп. секретар ТК-78, зав. групи ІЕЗ ім. Є.О.Патона,
тел. (044) 205 22 49,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017