Неруйнівний контроль та технічна діагностика, 19-21 листопада, 2019р., м. Київ

USNDT2019Запрошуємо до участі в 9-й Національній науково-технічній конференції та виставці, яка проводиться Інститутом електрозварювання ім. Є. Патона та відбудеться 19-21 листопада 2019 року в м. Київі (МВЦ). На конференції будуть прочитані доповіді провідних спеціалістів країни по проблемах неруйнівного контролю в основних галузях промисловості, відбудеться демонстрація сучасного обладнання для НКТД.

Основні теми конференції:

  • - нові методи і технології неруйнівного контролю;
  • - моніторинг технічного стану і продовження експлуатаційного ресурсу об‘єктів енергетики, нафто- і газопроводів;
  • - підвищення енергоефективності будівель та споруд;
  • - проблемні питання неруйнівного контролю в транспортній галузі;
  • - неруйнівнівний контроль дорожньої інфраструктури;
  • - стандартизація, підготовка і сертифікація персоналу;
  • - демонстрація сучасного обладнання для НКТД виробниками і постачальниками

Важливі дати:

Надання доповідей до 30.09.2019 р.
Заявка на участь до 20.10.2019 р.
Оплата за участь до 31.11.2019 р.

Вимоги до оформлення доповідей

Для включення в програму та збірник доповідей необхідно до 30 вересня 2019 р. надіслати доповідь обсягом від 2 до 6 повних сторінок і анкету доповідача на адресу Оргкомітету на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Матеріали доповідей обсягом менше двох сторінок або з неповним використанням об‘єму сторінки не приймаються.

Доповіді надаються українською, російською або англійською і мають бути оформлені відповідно до наступних вимог: поля – по 20 мм зверху й знизу і по 25 мм зліва й справа; спочатку вказувати великими літерами з вирівнюванням по центру назву доповіді (шрифт напівжирний, кегль 14), далі, через один рядок, також з вирівнюванням по центру – ініціали і прізвища авторів, назву організації й місто (шрифт звичайний курсив, кегль 13), ще через два рядки – текст доповіді (шрифт звичайний, кегль 12); інтервал – одинарний; посилання нумеруються за порядком їх появи в тексті і беруться у квадратні дужки (наприклад, [1]); через два рядки після тексту даються розшифровки посилань (шрифт звичайний курсив, кегль 12); рисунки й графіки мають бути вбудовані у текст; підписи під рисунками, графіками і фотографіями (шрифт звичайний, кегль 10) мають бути не більше одного рядка; індекси в формулах і рисунках повинні бути чіткими і читатися при зменшенні до формату А5; тонові фотографії бажано не використовувати.

Адреса і телефони Оргкомітету:

Українське товариство неруйнівного контролю і технічної діагностики
Адреса для листів: 03150, м. Київ-150, а/с 187, УТ НКТД
Тел.: (+380 44) 200-46-66, 205-22-49, 200-81-40, 205-21-96
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.usndt.com.ua

Інформаційне повідомлення з детальною інформацією - завантажити

 

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017