Конференція з міжнародною участю "НК в контексті асоційованого членства України в ЄС", 15-19 жовтня 2018, м. Наленчув (Польща)

24october17Запрошуємо вас взяти участь у ІІ-й науково-технічній конференції «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в ЄС», яка відбудеться 15-19 жовтня 2018р. в м. Наленчув (Польща). Організатори конференції: Українське товариство неруйнівного контролю та
технічної діагностики, Навчальний центр ПП ДП-ТЕСТ.

Основні теми конференції:

  1. Європейське законодавство: система та підходи до впровадження Директив ЄС. Досвід та стратегія.
  2. Директиви ЄС: маркування СЕ та модулі оцінки відповідності.
  3. Стандартизація в сфері НК: Перехід на європейські стандарти. Стан і проблеми впровадження. Діяльність ТК-78 "Технічна діагностика і неруйнівний контроль".
  4. Сертифікація персоналу з НК: незалежна сертифікація, сертифікація роботодавцем, сертифікація згідно EN4179.
  5. Нові дослідження та розробки у сфері неруйнівного контролю, технічної діагностики та моніторингу.
  6. Акредитація випробувальних лабораторій.

В рамках конференції передбачається проведення семінарів, круглих столів та презентації виробників дефектоскопічного обладнання.

Вартість участі в конференції:

410(+ПДВ) євро. – включає реєстраційний внесок, розміщення в готелі, проїзд автобусом за маршрутом Львів - Наленчув - Львів, сертифікат учасника, матераіли конференції.

Організаційний комітет пропонує трансфер Львів - Наленчув – Львів (приблизно 5-6 годин в одному напрямку, входить в вартість участі в конференції), або самостійно.

Контактні особи:

Поддубченко Ольга Євдокимівна, заст. директора ПП "ДП-Тест"
тел. +38044-239-12-46, +38044-239-12-50, +38063-616-98-51,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щупак Світлана Олексіївна, відп. секретар ТК-78, зав. групи ІЕЗ ім. Є.О.Патона,
тел. (044) 205 22 49,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017