19З 15 по 16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись чергові дві науково-практичні конференції - "Приладобудування: стан та перспективи" та студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Організаторами конференцій виступили викладачі та студенти приладобудівного факультету.

В рамках секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі" учасники мали змогу прослухати доповіді присвячені науковим розробкам студентів, викладачів та фахівців в галузі неруйнівного контролю. Особливістю цьогорічних конференцій є збільшення учасників від студентства університету та їх активна участь у обговоренні цікавих та іноді спірних питань, що підіймалися в доповідачами. У роботі секції студентської конференції взяли участь студенти 2-5 курсів, представивши аудиторії результати своїх досліджень. За результатами роботи конференцій видано збірники матеріалів.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаві конференції.

19 117 січня 2019 в залі засідань Вченої ради

відбулось урочисте вручення
дипломів МАГІСТРА випускникам 2018 року

Привітати випускників та висловити найкращі побажання прийшли декан приладобудівного факультету, завідувачі кафедр, викладачі та гості події.

Щиро вітаємо випускників-магістрів та бажаємо подальших успіхів в усіх сферах життя!

 

24 25 2

IMG 1580 1

12 грудня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ювілейний 5-ий Чемпіонат з шахів.

У змаганнях взяли участь 25 учасників - студентів 2-6 курсів. Отже, ми раді оголосити результати Чемпіонату.

Переможницею змагань стала студентка групи ПК-71 Наконечна Анастасія, яка отримала золоту медаль та головну нагороду Чемпіонату з пам'ятним написом. Срібну медаль здобув магістрант 2-го року навчання Харук Іван. Третє місце у Чемпіонаті посів студент 2-го курсу Наконечний Микола, який виборов бронзову медаль.

Переможниця та призери отримали приємні та корисні подарунки від організаторів Чемпіонату. Щиро вітаємо Настю, Івана та Миколу і бажаємо їм подальших перемог!

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю висловює подяку Глущенку Михайлу, Кісілю Олександру та Дубовецькому Кирилу за активну участь в організації 5-го Чемпіонату ПСНК з шахів!

IMG 08764 жовтня 2018 року, за ініціативи Студради ПСНК, було проведено традиційну посвяту першокурсників у студенти ПСНК.

Студенти старших курсів підготували для першокусрників веселі конкурси і жартівливі випробування. До складу журі увійшли студенти 2 та 3 курсів, а також викладачі кафедри ПСНК.

Дякуємо Якимчук Ані та Герасимчуку Міші за організацію і проведення заходу! Вітаємо першокурсників з посвятою, дякуємо за активну і живу участь у конкурсах та запрошуємо приєднатися до Студентської ради кафедри ПСНК!

Page 1 of 6

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017