museum31 листопада 2019 року наші першокурсники групи ПК-91 познайомилися з історією найбільшого технічного ВУЗу нашої країни в Політехнічному музеї. Даний музей є одним з найбільших українських музеїв технології і найбільший університетський музей в Україні.

Крім історії університету, співробітники музею провели ознайомлення студентів з експозиціями, що охоплюють широкий спектр технологій та інженерії: радіо, телебачення, обчислювальна техніка, електроніка, видобуток та екологія, прилади та інструменти, залізничний транспорт, вогнепальна зброя і військовий зв'язкок, авіація та космонавтика.

Цікавим фактом для студентів стало те, що музей розташований в промисловій будівлі середньовіччя, історичному місці Політехнічного інституту імені імператора Олександра та назва університету протягом його існування часто змінювалась. Університет пов'язаний з іменами відомих людей (Ігоря Сікорського, Дмитра Менделєєва, Євгена Патона) та історичними подіями Першої та Другої світових війн, радянським простором та комп'ютерними науками.

museum1 museum2 museum4

121-23 травня 2019 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбувся Чемпіонат ПСНК з міні-футболу.

У змаганнях взяли студенти 1-4 курсів кафедри ПСНК та інших кафедр приладобудівного факультету. За результатами чемпіонату кубок кафедри ПСНК здобула команда 2 курсу на чолі з Іваном Складчиковим. Друге та третє місця посіли збірні команди 3-го та 1-го крусів відповідно.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату та сподіваємось на зустріч у наступному році!

 

3 18 19

football-2017З 19 по 25 травня 2017 року за ініціативи Студради ПСНК проводився традиційний Кубок кафедри з міні-футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1-5 курсів та збірна викладачів.

1 червня відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Володарем кубку в цьому році стала команда викладачів, капітан якої оголосив про наміри команди в подальшому брати участь у змаганнях поза конкурсом.

Срібні медалі здобула збірна 5 курсу, бронзові - команда 3 курсу. Гравці інших команд отримали грамоти за участь.
Кращим гравцем був визнаний студент 5 курсу Горло Валерій, кращими бомбардирами - Клепач Сергій (команда 3 курсу) та Давиденко Володимир (команда викладачів).

З 16 по 18 травня 2018 року за ініціативи Студради ПСНК проводився традиційний Кубок кафедри з міні-футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1-5 курсів.

Володарем кубку в 2018 році стала збірна команда 5-6 курсів, срібні медалі здобула команда 2 курсу, бронзові - збірна команда 4 курсу.

Колектив кафедри вислоклює подяку студентам організаторам за проведення змагань на високому рівні. Дякуємо всім, хто взяв участь у змаганнях, та тим, хто підтримував гравців з лав уболівальників. Сподіваємось на зустріч на матчах у наступному році!

1 2 3

13 червня на кафедрі відбулися заключні в цьому сезоні збори Клубу Мафії "Сім'я ПСНК".

Цього разу зібралася особливо весела компанія із студентів та викладачів ПСНК, а також гостей з інших кафедр приладобудівного факультету. Провели чотири чудові, захоплюючі гри.

Дякуємо всім, хто приєднався до нас вчора, і чекаємо нових зустрічей у наступному навчальному році!

1 2 3

Page 1 of 7

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017