Календарний контроль (атестація)

applicationз 30 листопада по 13 грудня 2020 року
проводиться календарний контроль студентів
через спец. модуль в Електронному кампусі

Календарний контроль проводиться на 1-4 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) з усіх дисциплін (обов’язкових та вибіркових). Мета контролю - визначити наскільки регулярно студент виконує завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін.

Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Умови отримання позитивного результату викладено в РСО з дисциплін (знаходять в Електронному кампус) та повинні бути пояснені викладачем на першому занятті з дисципліни.

Студент не допускається до семестрового контролю з певної дисципліни, якщо він має незадовільні атестації з дисципліни та до початку семестрового контролю з цієї дисципліни не отримав позитивну оцінку з контрольних заходів.

Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020 р. - завантажити