Про організацію та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 20/21 н.р.

elearning1У зв'язку з ситуацією з поширення хвороби Covid-19 та запровадженням карантину, осінній семестр 20/21 навч. року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми буде проводитись у дистанційному режимі.

Початок осіннього семестра для студентів 1 курсу - 21 вересня 2020 року
Початок семестра для 2, 3 та 4 курсів - 1 вересня 2020 року.

В умовах дистанційного режиму освітній процес здійснюється з використанням платформи дистанційного навчання "Сікорський" та системи "Електронний кампус" (далі Кампус).

Логіни та паролі до Кампус можна отримали у куратора групи або у Лисенко Ю.Ю. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Навчальний процес у дистанційному режимі здійснюється відповідно до розкладу навчальних занять та згідно регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

Про заняття

На першому занятті з кожної навчальної дисципліни викладач має обов'язково повідомити здобувачів про особливості викладання дисципліни у дистанційному режимі, ознайомити із робочою програмою, надати загальну інформацію про курс, рейтингову систему оцінювання, охарактризувати форми та види занять, строки виконання робіт та форми проміжного та підсумкового контролю, специфіку їх проведення, ресурси за допомогою яких буде здійснюватися викладання та зворотній зв'язок.

Лекційний матеріал повинен бути розміщений на Платформі "Сікорський" або на іншому ресурсі та бути зазначеним в матеріалах до дисципліни, що розміщені в Кампусі. Детальніше - регламент організації освітнього процесу в дистанційному режимі

Про контроль

Для оперативного відпрацювання і з'ясування причин відсутності здобувача на навчальних заняттях викладачі формують та надсилають для ознайомлення завідувачу кафедри щотижневий звіт щодо проведених занять.

Викладачі зобов'язані регулярно вести модуль "Поточний контроль" в Кампус з внесенням даних: активність на заняттях, оцінки результатів виконання поточних завдань тощо.

Про комунікацію

Викладачі повинні отримати від кураторів груп контакти старост груп (або всіх здобувачів). Офіційний спосіб зв'язку - Кампус.
Також рекомендовано для оперативного вирішення питань та спілкування зі здобувачами створювати онлайн-канал зв'язку у Viber, Telegram тощо.

Кафедра працює в дистанційному режимі. Стосовно запитань, уточнень, консультацій з будь яких організаційних питань чи роботи кафедри - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38044-204-95-47