Опитування студентів через ЕС Кампус (18/19н.р., 1 семестр)

campusШановні студенти!
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2018/2019 навчального року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна з 12.12 по 12.01.

Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп або у Лисенко Юлії Юріївни (кімн. 516, корп. 20), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.