Зустріч з астронавтом NASA Рендольфом Джеймсом Брезніком

BresnikЗапрошуємо відвідати відкриту зустріч з американським астронавтом NASA Рендольфом Джеймсом Брезніком, яка відбудеться 15 березня о 12:20 в Залі Вченої Ради КПІ ім. Сікорського.

Рендольф Брезнік розповість учасникам зустрічі про особливості діяльності міжнародного екіпажу на МКС, наукову роботу в космосі та відповість на їхні запитання.

Рендольф Брезнік (Randy "Komrade" Bresnik) у 2004 році був зарахований до загону астронавтів NASA у складі 19-го набору як кандидат на посаду пілота шаттла. У 2006 році закінчив курс «Загальнокосмічної підготовки» і, здобувши кваліфікацію «пілот шаттла», отримав призначення у Відділення МКС до Відділу астронавтів NASA. Двічі побував у космосі: вперше – з 16 по 29 листопада 2009 року на «Спейс шаттл» STS-129; вдруге – з 28 липня по 14 грудня 2017 року як бортінженер у складі корабля «Союз МС-05», бортінженер місії «МКС-52», командир місії «МКС-53» Міжнародної космічної станції. Під час другого польоту, у жовтні 2017 року взяв участь у сеансі прямого зв’язку через Skype з відвідувачами Американського дому в Києві. Він розповідав про життя та побут астронавтів біля прапорів США та України, розгорнутих просто в орбітальній станції.

Докладніше про астронавта Рендольфа Джеймса Брезніка – на сайті NASA.

Мова зустрічі - англійська.

Для участі слід зареєструватися за адресою https://goo.gl/forms/w5jVLdR1yCqXtUwH3.

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017