Програми вступних випробувань

documentШифр та назва спеціальності: 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Назва освітньої програми: Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні

Фаховий вступний іспит

  • Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики» за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  - завантажити

Вступний іспит з іноземної мови

Для складання єдиного вступного іспиту(ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО необхідно зареєструватись з 11 травня до 06 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Результати ЗНО за 2020 рік також приймаються.

Під час реєстрації на іспит необхідні будуть скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf): паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків); облікова картка платника податків; особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Інформація про ЄВІ на сайті Українського центра оцінювання якості освіти

 

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017