Подача документів до магістратури

consult2Графік подачі документів на навчання (ступінь вищої освіти Магістр)
з 01.07.19 по 02.08.19 (в день іспитів заяви не приймаються; для вступників з інших ВНЗ та кафедр звертатися в ауд. 157, корп. 16)

Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня до 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Терміни проведення іспитів:
I-етап:  з 05.07.19 по 09.07.19;
IІ-етап: з 05.08.19 по 09.08.19

Перелік документів для вступу:

• заява (бланк, зразок за 2017р.);
  • заява про вибір пріоритетів;
  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії 1, 2 та 11 сторінки);
  • перелік творчих фахових досягнень студента;
  • копії документів, які підтверджують творчі фахові досягнення студента (статті, патенти тощо)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
  • 2 фотокартки 3*4 (для вступників з інших ВНЗ - шість фотокарток);
  • файл А4 для зберігання документів;
  • вступники з інших ВНЗ подають диплом бакалавра (оригінал та копії) та додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії).