Правила прийому

abiturient5Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2021 році  - перейти

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році - перейти

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" в межах спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології:

• на 1 курс за сертифікатами ЗНО;
  • на 5 курс (магістратура, денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти - завантажити

У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд. Інформація щодо розрахунку конкурсного балу для вступу на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти приведено в п.6.4 Правил прийому

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Вагові коефіцієнти:

Українська мова - вага предмету 0,28
Математика - вага предмету 0,5
Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України - вага предмету 0,2
Вага балів за успішне закінчення підготовчих курсів - 0,02
Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

Для спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології буде діяти галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2.

Також згідно для спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології буде діяти сільський коефіцієнт 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Розклад роботи приймальної комісії

Етапи вступної кампанії

Перелік документів для вступу

Каталог вступника
(інформація про разрахунок конкурсного балу, минулорічні прохідні бали,
кількість бюджетних місць, вартість контракту тощо)

Доуніверситетська підготовка

Опис освітньої програми кафедри

Навчальні плани

Працевлаштування

Студентське життя

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон: (+380 44) 204-96-45
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри ПСНК: https://t.me/psnk_kpi