Правила прийому

abiturient5Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році  - завантажити

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році - перейти

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Роботизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики" в межах спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології:

• на 1 курс за сертифікатами ЗНО;
  • на 5 курс (магістратура, денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти - завантажити

Українська мова та література - вага предмету 0,2
Математика - вага предмету 0,5
Фізика або Іноземна мова - вага предмету 0,25
Вага балів за успішне закінчення підготовчих курсів - 0,05
Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 - 2020 року.
Інформація щодо розрахунку конкурсного балу для вступу на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти приведено в п.6.4 Правил прийому

Для спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології буде діяти галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2.

Розклад роботи приймальної комісії

Етапи вступної кампанії

Перелік документів для вступу

Каталог вступника
(інформація про разрахунок конкурсного балу, минулорічні прохідні бали,
кількість бюджетних місць, вартість контракту тощо)

Доуніверситетська підготовка

Опис освітньої програми кафедри

Навчальні плани

Працевлаштування

Студентське життя

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон: (+380 44) 204-96-45
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри ПСНК: https://t.me/psnk_kpi