Приладобудування: стан і перспективи, 16-17 травня 2023р., м. Київ

pbfПропонуємо взяти участь у ХXІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2023”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 16 по 17 травня 2023 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19 та воєнним станом конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.

Секції конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
  2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
  3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
  4. Прилади систем автоматизації
  5. Аналітичне та екологічне приладобудування
  6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
  7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
  8. Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоносіїв
  9. Метрологічні аспекти вимірювання маси
  10. Автоматизація експериментальних досліджень
  11. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології

Основні дати

- до 26 березня 2023 року подати заявку на участь за встановленою формою.
- кінцевий термін подання тез доповідей - не пізніше 26 квітня 2023 року в електронному вигляді.
- сплата організаційних внесків - у 2023 рокі участь є безкоштовною.
- Проведення конференції - з 16 по 17 травня 2023 року.

Перше інформаційне повідомлення з детальною інформацією - завантажити
Шаблон для оформлення тез - завантажити
Програма конференції - завантажити

На кафедрі діють наступні секції:

секція 4: Нечай Сергій Олексійович
тел. (044) 204-9483, 050-351-6319,

секція 7: Богдан Галина Анатоліївна
тел. (044) 204-9547
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

секція 8: Писарець Анна Володимирівна

секція 9: Зайцев Віктор Миколайович
тел. (044) 353-07-56,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.