KPI school of creativity (25.02.2023)

KPIschool of creativity

Запрошуємо на цікаві мотиваційні лекції в рамках KPI school of creativity:

1. House of Europe: найкращі можливості ЄС - доповідає Дар'я КОСТЮК, координаторка фронтдеску House of Europe. Ви дізнаєтеся про програму House of Europe, діяльність в умовах війни та можливості для молоді, а також про хвилю конкурсів, що відкриють для вас вікно в міжнародне середовище.
  2. Академічна мобільність - доповідає Ольга ДЕМИДЕНКО, керівниця відділу академічної мобільності. Ольга Павлівна поділиться, як підібрати міжнародний проєкт, у чому його особливості, та на які категорії він поширюється. Грантова заявка: створення команди, мотивація, дедлайни та корисні тіпси саме для КПІшників.
  3. Методи презентації проектної ідеї та перемовини з потенційними партнерами - доповідає Ярослав БУРЛАКОВ, студент НН ІАТЕ, керівник Департаменту інновацій та міжнародної молодіжної політики громадської організації "JCI Youth".

Захід відбудеться 25 лютого 2023 в корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.

KPI school of creativity дасть вам:

• знання інструментів проєктного менеджменту;
  • навички для написання проектно-грантових заявок на отримання фінансування;
  • інтеграцію в середовище ентузіастів-науковців;
  • розуміння можливостей реалізації себе в КПІ;
  • цікавий діалог зі студентством Університету Арізони (США);
  • сертифікат учасника.