mitacsThe call for student applications is now open. Deadline: September 19, 2018, at 1 p.m. PT.

Start your application here

The Mitacs Globalink Research Internship is a competitive initiative for international undergraduates from Australia, Brazil, China, France, India, Germany, Mexico, Saudi Arabia, Tunisia, and Ukraine. From May to October of each year, top-ranked applicants participate in a 12-week research internship under the supervision of Canadian university faculty members in a variety of academic disciplines, from science, engineering and mathematics to the humanities and social sciences.

Mitacs Globalink Research Internships are currently available at over 45 universities across Canada. For more information, please click on "Information for Students" to see the list of universities hosting Globalink interns in 2018.

Globalink Research Internship alumni interested in returning to Canada for graduate studies are eligible for the Globalink Graduate Fellowship.​

Information is from KPI International Projects Department

applicationДія цих правил поширюється на осіб, які навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського за державним замовленням за рахунок коштів загального фонду державного бюджету за денною формою навчання - студентів, аспірантів і докторантів.

Завантажити (дійсні з 01.09.2018р.)

Завантажити

fulbrightВідкрито прийом заяв на участь у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program 2019-2020.

Термін подання документів - 15 жовтня щороку.

Fulbright Scholar Program надає можливість проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

applicationЗгідно нових правил призначення академічної стипендії (Наказ №7-11 від 13.02.2017 р.) п. 5.5. студент, який претендує на врахування в рейтингу додаткових балів, особисто подає заяву (зразок заяви знаходиться в деканаті) на ім’я голови Стипендіальної комісії факультету з відповідним проханням. До заяви додаються підтверджуючі документи (копії та оригінал для огляду) з посиланням на відповідний електронний ресурс (за наявності).

Заяви студентів приймаються до 16 травня 2018 року.

Стипендіальна комісія факультету перевіряє надану студентом інформацію та надає рекомендації щодо прийняття відповідного рішення. В разі виявлення недостовірної інформації студент позбавляється права на отримання додаткових балів.

Список розподілу рейтингових балів (травень, 2018) - завантажити

applicationКатегорії студентів, які можуть претендувати на соціальні стипендії:
- внутрішньо-переміщені особи,
- діти учасників АТО та загиблих учасників АТО,
- діти загиблих в масових акціях громадського протесту,
- безпосередні учасники АТО,
- сироти,
- інваліди (всіх категорій),
- діти шахтарів,
- діти з малозабезпечених сімей.

Студентам, що підпадають під вищезазначені категорії, необхідно з’явитись до деканату для оформлення документів на отримання соціальної стипендії.