protasovПротасов Анатолій Георгійович – завідувач кафедри приладів та систем неруйнівного контролю, доктор педагогічних наук, професор. На кафедрі ПСНК працює з 1988 року.
У 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему „Розвиток методів активної теплової дефектоскопії елементів конструкцій авіаційної техніки”.
У 2012 р. захистив докторську дисертацію на тему „Теоретико-методичні засади формування професійної компетентності майбутніх фахівців з неруйнівного контролю та технічної діагностики”.

Має список наукових праць - більше 100 найменувань, в т.ч. 2 монографії. З метою методичного забезпечення навчального процесу розробив та видав 5 методичних вказівок.
Викладає дисципліни: „Теплові методи неруйнівного контролю" та „Проектування систем технічної і медичної діагностики"

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

Галаган Роман МихайловичДоцент кафедри ПРИЛАДІВ І СИСТЕМ НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ НТУУ "КПІ". В 1998 р. вступив на кафедру ПСНК і у 2004 р. успішно її закінчив, захистивши магістерський диплом з відзнакою на тему "Методи дистанційного визначення координат перетворювача дефектоскопу в процесі контролю". На кафедрі працює з 2004 р.
В 2011 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему "Ультразвукова система статистичної діагностики технічного стану порцелянових ізоляторів" за спеціальністю 05.11.13 - прилади і методи контролю та визначення складу речовин.
Перелік навчальних дисциплін: Програмування (II семестр), Ультразвукові методи неруйнівного контролю, Математичне моделювання та цифрова обробка інформації (VIII семестр), Автоматизовані засоби акустичного неруйнівного контролю (IX та X семестри) - лекції та лабораторні заняття.
Галузь наукових інтересів - програмування, ультразвуковий неруйнівний контроль, робототехніка, нейронні мережі.
Керівник наукового  гуртка "Робототехніка та автоматизація".
Галузь ненаукових інтересів - ну дуже пасивний відпочинок :)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

Лашко Олена Вікторівна

У 2005 році закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Прилади і системи неруйнівного контролю». У 2012 році отримала диплом магістра за фахом «Психолог. Викладач ВНЗ». На кафедрі працює з вересня 2004 року. З 2006 року - на посаді асистента кафедри приладів і систем неруйнівного контролю. Викладає дисципліни: «Вступ до фаху» (1 курс), «Чисельні методи» (2 курс).

Відповідальна по кафедрі за організацію дипломного проектування та випускної атестації студентів. Координатор Студентської ради ПСНК, куратор групи ПК-41. Керівник Навчального центру з неруйнівного контролю. Практикуючий психолог, член Громадської організації "Українська асоціація екологічної психологічної допомоги". Автор курсів лекцій, лабораторних робіт, методичного забезпечення дисциплін. Має наукові публікації з технічних та психологічних напрямків досліджень, а також публікації поетичних творів.

Сфера наукових інтересів - педагогічна і вікова психологія, підготовка фахівців з неруйнівного контролю.


Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: lawko.edu.kpi.ua

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

 

Дугін Олександр ЛеонідовичУ 2010 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю Прилади і системи неруйнівного контролю. З листопада 2010 року навчався в аспірантурі на приладобудівному факультеті за спеціальністю "Прилади і методи контролю та визначення складу речовин". З вересня 2012 року працює в Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут” на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю приладобудівного факультету на посаді асистента кафедри.
Викладає дисципліни: Мікропроцесорна техніка (3 курс), Мікропроцесорна техніка (3 курс), Електроніка (2,3 курси), Контрольно-вимірювальна техніка (4курс), Метрологія (2 курс).
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

Сторінка 1 із 3

ПСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017