nau2Запрошуємо взяти участь у 8-му Всесвітньому конгресі "Авіація у XXI столітті" – "Безпека в авіації та космічні технології", який відбудеться 10-12 жовтня 2018 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ, Україна).

Мета Конгресу – зібрати експертів у галузі авіації та промисловості, щоб поділитися ідеями щодо глобальних тенденцій у галузі безпеки авіації та космічних технологій, а також обговорити результати досліджень та найкращі практики в цих галузях.

Матеріали подаються англійською мовою.  Офіційні мови конгресу – англійська, українська та російська.

Участь у конгресі БЕЗКОШТОВНА.

Матеріали приймаються до 25 вересня 2018 року.

Реєстрація учасників на сайті конгресу: http://congress.nau.edu.ua/2018/reyestraciya/

Інформаційний лист - завантажити

bntu2

Приглашаем принять участие в 10–й Международной научно-технической конференции «Приборостроение - 2017», которая состоится 01 – 03 ноября 2017 г. в г. Минск, Республика Беларусь, в Белорусском национальном техническом университете.

Тематика конференции
1. Измерительные системы и приборы, технические средства безопасности
2. Методы исследований и метрологическое обеспечение измерений
3. Физические, физико-математические, материаловедческие и технологические основы приборостроения
4. Управление производством и подготовка специалистов для приборостроительной отрасли

UkrNDT 2017Запрошуємо взяти участь в науково-технічному семінарі «Сучасні технології неруйнівного контролю і можливості їх практичного застосування в машинобудуванні та суміжних галузях», який відбудеться в рамках XVI Міжнародного промислового форуму 2017 на території Міжнародного виставкового центру (м. Лівобережна) 22 листопада 2017р. Організаторами семінару є Українське товариство НК та ТД, Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона.

7december17Запрошуємо взяти участь у роботі I Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми автоматики та приладобудування», яка відбудеться 7-8 грудня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2).

22november17 2Запрошуємо до участі у конференції "Метрологія і Інформаційно-Вимірювальна Техніка", яка присвячена 100-річчю з дня народження і пам'яті завідувача кафедри інформаційно-вимірювальної техніки, доктора технічних наук, заслуженого діяча науки і техніки, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Орнатського Петра Павловича, та відбудеться 22 листопада 2017, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп.№18, ауд.307

Сторінка 1 із 8