Пропонуємо Вам взяти участь у ХVI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2018”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 15 по 16 травня 2018 року.

Секції конференції:

1   Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
2   Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
3   Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Обробка металів та металознавство
4   Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв
5   Аналітичне та екологічне приладобудування
6   Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
7   Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
8   Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні системи
9.  Метрологічні аспекти вимірювання маси

17may16 2Запрошуємо взяти участь в роботі ХI Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2018), яка відбудеться 22-23 травня 2018 р в Національному авіаційному університеті, м. Київ. До участі в роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти та студенти.

Тематика конференції:

• Секція 1. Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси;
  • Секція 2. Авіаційна та космічна техніка;
  • Секція 3. Вимірювальна техніка. Метрологія, стандартизація і сертифікація;
  • Секція 4. Енергетика. Електротехнічні системи, світлотехніка;
  • Секція 5. Інформаційні технології в приладобудуванні та машинобудуванні. Нафтогазові технології;
  • Секція 6. Захист інформації та телекомунікаційні системи;
  • Секція 7. Економіка промисловості;
  • Секція 8. Військово-технічні проблеми та освіту.

pbfШановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХI Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 15-16 травня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Обробка металів і металознавство.
4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв.
5. Інформаційно-вимірювальні технології та екологічне приладобудування.
6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень.
7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика
8. Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні технології та системи
9. Метрологічні аспекти вимірювання маси

NDTdays17The conference is aimed to all topics of non-destructive testing and evaluation of materials and structures in all areas of technical activities. It is an opportunity to meet together all people interested in research, development, as well as in practice, standardization and application of NDT/NDE methods. All interested persons are invited to participate at the conference, and to contribute by papers in both oral and poster sections. Manufacturers and suppliers of NDT instruments, software, literature and service providers are invited to present their products and innovations.

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 2017», яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” 19–20 квітня 2017 року.

Сторінка 1 із 7