Попередній розгляд дипломних проектів бакалаврів

docs206 червня 2018р. о 15:00
відбудеться попередній розгляд
дипломних проектів (робіт) бакалаврів (ауд. 513-20),
за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту ДП (ДР).

Примітка. Кожен дипломник повинен надати готові частини ДП, креслення та представити попередню презентацію доповіді. На момент попереднього захисту необов'язково зшивати пояснювальну записку, також не вимагаються відгук та рецензія.

При собі також мати:
1. Залікову книжку з усіма необхідними відмітками про складання екзаменів та заліків, здачу курсових проектів (робіт), проходження практик та ін.; підписи та печатки про переведення на наступний курс;
2. Список опублікованих наукових праць.

Примітка2. Відповідно до наказу ректора, текстова частина атестаційної роботи подається відповідальним особам кафедри для перевірки на відсутність плагіату та оприлюднення. У зв'язку з чим необхідно подати текстову частину ДП (ДР) в електронному вигляді до 13 червня 2018р. Подавати ДП (ДР) можна особисто (звертатись до Лашко О.В.) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаємо успіхів!