Вибіркові дисципліни

campusШановні студенти!

З метою формування навчальних планів на наступний 2018/2019 навчальний рік, студентам пропонується через програмний модуль "Вибіркові дисципліни" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити вибір загально університетських навчальних дисциплін на наступний навчальний рік:

• І курсу - дисциплін соціально-гуманітарної та базової підготовки на ІІ курс 2018/2019н.р. за блоками: «Філософські навчальні дисципліни» та «Психологічні навчальні дисципліни», «Екологічні навчальні дисципліни» ;
  • ІІ курсу - дисциплін соціально-гуманітарної підготовки на ІІІ курс 2018/2019н.р. за блоками «Правові навчальні дисципліни» та «Додаткові соціально-гуманітарні навчальні дисципліни»;
  • ІІІ курсу - дисциплін соціально-гуманітарної підготовки на ІV курс 2018/2019н.р. за блоком «Додаткові соціально-гуманітарні навчальні дисципліни»;
  • ІV курсу - навчальних дисциплін базової підготовки на V курс (для магістрів) 2018/2019н.р. за блоками «Педагогічні навчальні дисципліни», «Навчальні дисципліни з проблем сталого розвитку» та «Навчальні дисципліни з маркетингу та менеджменту».

Взяти участь в опитуванні можна з 06.03 по 30.03.

Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп або у Лисенко Юлії Юріївни (кімн. 516, корп. 20), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.