Правила прийому

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році - завантажити

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році - перейти

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за спеціальністю 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології:

• на 1 курс за сертифікатами ЗНО;
  • на 5 курс (магістратура);
  • аспурантура

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти - завантажити

Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського - завантажити

Перелік документів для вступу - завантажити

Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Про сертифікати ЗНО

• Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО
  • Для вступу в 2018р. також приймаються сертифікати ЗНО за 2016 та 2017 роки, крім  оцінок  з  англійської,  французької,  німецької  та  іспанської  мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Інформація щодо розрахунку конкурсного балу для вступу на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти приведено в п.6.4 Правил прийому